Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi, istnieją streamy z dobrą jakością filmów?
#1
Jak w temacie, jest jakaś wtyczka która umożliwia oglądanie filmów ze streamów w prawdziwym 1080/720p bez limitu prędkości? Tzn. raczej czy są jakieś streamy albo usługi premium (tanie) które to umożliwiają

Już nie raz miałem rage'a czy to przy Exodusie, czy FanFilmie jak odpalam film w 1080p i nie dość że wygląda jak 360p to jeszcze co 30 sek. buforowanie, w menadżerze Kodi ssie 0,5Mb/s a internet oferuje oczywiście więcej ale transfer jest obcięty od strony hostingu.

Kilka razy się zastanawiałem nad zakupem MeCool'a lub Xiaomi Box'a ale właśnie ze względu na powyższe zrezygnowałem. Bo po co podłączać to do TV, jak najwyższa jakość materiału to 480p z niskim bitrate'm i lagami.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Real-Debrid
Wychodzi 10zł/miesiąc przy zakupie na 180 dni
Możliwość płatności PSC
Odpowiedz
#3
(02-12-2018, 08:32 AM)levider napisał(a): Real-Debrid
Wychodzi 10zł/miesiąc przy zakupie na 180 dni
Możliwość płatności PSC

Ok, kiedyś była do tego wtyczka od kodiwpigulce, a teraz? Jak tego używać?

1. Jeśli będę tam miał pobrane jakieś pliki (bo jak rozumiem da się tam pobierać torrenty) to istnieje jakaś wtyczka do kodi która mi to obsłuży?

2. Czy real debrid można gdzieś dodać np. do FanFilm abyć mieć źródła w prawdziwym FullHD bez obciętego transferu, czy raczej takich nie ma?
Odpowiedz
#4
1. I dalej od tego jest wtyczka od kodiwpigulce
2. Fanfilm też obsługuje realdebrid. A raczej obsługuje go resolveurl z którego korzysta FF. Ale nie wiem czy korzysta ze źródeł z torent dodanych przez RD.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
(04-01-2019, 05:49 PM)Tomek napisał(a): 1. I dalej od tego jest wtyczka od kodiwpigulce
2. Fanfilm też obsługuje realdebrid. A raczej obsługuje go resolveurl z którego korzysta FF. Ale nie wiem czy korzysta ze źródeł z torent dodanych przez RD.

A czyli to co było pisane na wykopie, jest nie aktualne? Mam na myśli stanowisko RealDebrid w sprawie waszej wtyczki.
Odpowiedz
#6
@dabroviec kiedyś nam odebrali dostęp do API ale po kilkudziesięciu mailach i pomocy reddit znów dostaliśmy dostęp do API i można korzystać z naszej wtyczki.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
O co chodzi z tym ich Remote traffic?
Odpowiedz
#8
Zdalny transfer czyli możliwość udostępnienia bezpośrednich linków wygenerowanych z hostingow dla każdego adresu IP, trzeba mieć na uwadze limit przesyłu danych. Bez opcji remote traffic można pobierać tylko z własnego IP, w tym przypadku nie obowiązuje tutaj limit przesyłu danych tak jak w kodi do czasu ważności konta.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#9
To rozumiem że zaletą RealDebrid, jest to, że zyskujemy dostęp do linków premium, oraz możemy pobierać torrenty na ich serwer. Czyli wszystko dzieje się u nich z tym torrentem, i możemy go sobie streamować do waszej wtyczki, ale jest to w jakis sposob ograniczone?
Odpowiedz
#10
Na RD też nie ma polskich źródeł z super jakością. Przeważnie 720p, rzadko coś w 1080p, przynajmniej jeśli chodzi o FanFilm.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości