Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
InputStreamAdaptive
#11
witam mam podobny problem jak zainstalowac wtycze inputStream adaptive na tv box.
prosze o pomoc
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
W androidzie wtyczka ta jest zainstalowana trzeba ją tylko aktywować. Wejdź w dodatki - moje dodatki - wtyczki strumieniowe i ja aktywuj. Jeśli jej nie ma, to oznacza że masz jakąś okrojoną wersję kodi. Zainstaluj normalna ze sklepu Play. Jeśli to nie zadziała to oznacza że na twoim sprzęcie nie ma możliwości zainstalowania. To wtyczka binarną, więc jest odrębną dla każdego systemu.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#13
nie mam  tej wtyczki w dodatkach nie pomogło również  ponowna instalacja kodi mam android 9 tv box x96 max 
w jaki sposób mógłbym oglądać player i ipla na tv box
Odpowiedz
#14
(17-06-2020, 01:38 PM)zbychu81pl@o2.pl napisał(a): w jaki sposób mógłbym oglądać player i ipla na tv box

Oficjalne aplikacje, wymienionych serwisów ze sklepu Google Play nie działają [Obrazek: n010.gif]
Odpowiedz
#15
A instalujesz kodi 18.6…?
Zerknij też tutaj:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#16
miałem zainstalowaną wersje 18.6 a teraz mam 18. 7 na obu wersjach jest brak tej wtyczki. czy rozwiązaniem byloby zainstalowanie jeszcze starszej wersji kodi???
reczna instalacja wtyczki konczy sie nie powodzeniem
problem jest tylko na kodi na androida pobranego ze sklepu google bo na windows najnowsza wersje kodi ma zeinstalowana wtyczke inputStream adaptive.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Musisz mieć ją w dodatkach. Instaluje się z automatu, nie jest tylko aktywna.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#18
w tym problem ze tej wtyczki nie ma w dodatkach jest tylko wtyczka rtm
Odpowiedz
#19
No to już wiemy że szukasz w złym miejscu. Nie masz szukać w dodatki - wszystkie repozytoria - wtyczki strumieniowe tylko w dodatki - moje dodatki - wtyczki strumieniowe
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#20
(19-06-2020, 01:42 PM)Tomek napisał(a): No to już wiemy że szukasz w złym miejscu. Nie masz szukać w dodatki - wszystkie repozytoria - wtyczki strumieniowe tylko w dodatki - moje dodatki - wtyczki strumieniowe
dziekuje za pomoc problem został rozwiazany
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości