Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z kodi
#1
Lightbulb 
Witam serdecznie wszystkich 
Do niedawna byłem zadowolonym użytkownikiem KODI , przejdę może odrazu do sedna . Posiadam chyba sony kd 55 xd 8005 a więc telewizor z androidem kodi wersja 17.04 bodajże . od około 2 tygodni strasznie zacina kodi , nie wiem czy to wina telewizora czy samego programu lub wtyczki , na wtyczkę wizja.pl czasami nie mogę wejść wgl bo ładuję się w nieskończoność lub jak się załaduje to się ogląda chwile i odrazu się zacina . Nie mam pojęcia czy wina leży po stronie wizji.pl czy samej wtyczki czy mojego internetu ( mój internet : ping 22 ms , pobieranie 89 mb/s wysyłanie 24 mb/s a więc całkiem dobry ) Wtyczka wizji ma oznaczenie mrknow - 0.2.4 przynajmniej takowe udało mi się znaleźć , naprawdę jest to bardzo denerwujące że czasem nie idzie wgl nic oglądać i staje się to bez użyteczne i frustrujące . Ciągłe resetowanie połączenie , kodi i tp nie pomaga . 
Liczę na waszą pomoc ! Smile
Pozdrawiam ! Smile

Aaa , zapomniałem dodać że próbowałem zainstalować Wizje.tv z poradnika znajdującego się na tej stronie , zamieszczam link poniżej :
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

lecz niestety okazało się to fiaskiem gdyż przy próbie wyboru z repetytorium niby nie znajdował sie tam żadnej plik zip który umożliwił by rozpakowanie/zainstalowanie czego kolwiek.
Pozdrawiam Wink !
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Co do pierwszej części twojego posta to Kodi różnie zachowuje się na AndroidTV w telewizorach. Często telewizory są za słabe do Kodi.
Wtyczka wizja.tv od MrKnow może nie działać poprawnie bo jest już od dłuższego czasu nie aktualizowana.

Zaś druga wtyczka od Kdiver działa i da się ją zainstalować bez problemu jeśli robisz wszystko zgodnie z poradnikiem.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Zaręczam że robię wszystko zgodnie z poradnikiem , chyba że ja coś źle rozumiem , wpisuje podany adres do menadżera plików i następnie wchodze do zip a tam pokazuje że źródło jest puste , mogę coś robić źle ale tak większość wtyczek zainstalowałem i tak to jest opisane w poradniku mam wrażenie
Odpowiedz
#4
Też mam taki problem z mrknow
Odpowiedz
#5
mi się wydaje że to wina kodi lub wtyczki bo na macbooku mogę bez problemu oglądać wizję przez przeglądarkę a na telewizorze sie cały czas zacina , może ktoś pomoże ? proszę !
Odpowiedz
#6
Siema wszystkim . Mam problem z rozpakowaniem pliku zip , pokazuje mi ze nie ma policzenia z netem , a jest policzmy na WiFi . Pytanie może musi lecieć po kablu ?
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości