Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecool M8s pro+ i błąd Netflix tvq-pb-103 (2.10.0)
@mjw teraz po usunieciu pliku w fanfilm nie wyszukuje mi zrodel 1080 , to jest przyczyną usunięcia tego plku ?
Odpowiedz
REKLAMA:



Nie ma to wpływu
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
jest jakas szansa odpalic ten netflix na tym mecool? np wtyczka do kodi 18 ? lub wgrac jakis inny system i w jakiej jakosci wtedy będzie smigac?
Odpowiedz
Witajcie
Testowałem poniższą wersję na Mecool M8S Pro L i wydaje się że działa w HD (wersja tabletowa).
Niech ktoś potwierdzi czy u niego jest obraz HD
Mam jak wszyscy "zbanowany" DRM L1 - nie zmieniałem na L3.

Trzeba zainstalować oba pliki z zip'a.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(29-12-2018, 05:09 PM)Lampardzino napisał(a): jest jakas szansa odpalic ten netflix na tym mecool? np wtyczka do kodi 18 ? lub wgrac jakis inny system i w jakiej jakosci wtedy będzie smigac?

Tylko na CoreElec, instrukcja jest gdzieś na forum, u mnie działało 720p. Nie wiem jak teraz bo aktualnie odstawiłem CoreeleC.
Odpowiedz
a to jak wgram na android tv kodi 18 to wtedy wtyczka netflix nie działa ? , dobrze rozumiem ?
Odpowiedz
REKLAMA:



(29-12-2018, 05:09 PM)Lampardzino napisał(a): jest jakas szansa odpalic ten netflix na tym mecool? np wtyczka do kodi 18 ? lub wgrac jakis inny system i w jakiej jakosci wtedy będzie smigac?

Oczywiście, że jest możliwość odpalenia netflix-a na naszych Mecool-ach... Już od dłuższego czasu oglądam Netflix na ich aplikacji. Jedyna niedogodność jest taka, że trzeba używać "myszki". W moim przypadku pilota MX3 i wszystko chula  Smile

Wersja działająca na Mecool KM9 to : wersja 4.5.1 build 7734 

Aż zdziwiło mnie Twoje pytanie czy jakoś można. Tak można  Big Grin
Odpowiedz
@Danio a jaka jest jakosc ? bo wgralem jakąś wersje tabletową rafalxxx i dziala mi i jest niezla jakość tylko nie wiem jak sprawdzić jaka jest rzeczywiscie
Odpowiedz
Na pewno nie gorsza niż DVD  Tongue
Odpowiedz
@Danio a usuwales ten plik zeby player itp chodził ?i jaka jest rozdzielczosc?

rafalxxx mi po usunieciu tego pliku izmianie na DRM3 dziala w 854x480 ;/ a u Ciebie / na test patterns ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości