Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecool M8s pro+ i błąd Netflix tvq-pb-103 (2.10.0)
Nic nie usuwałem, nic nie zmieniałem. 
Po prostu zainstalowałem podaną wersję aplikacji Netflix i tyle. Dalej w systemie mam Widevine Security Level L1
 

Do pobrania np. TU:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



a mozesz sprawdzic na test w netflix wybierasz zamiast filmu test patterns i zobaczyc jaka masz rozdzielczosc maksymalna
Odpowiedz
Sorka ale u mnie nie ma czegoś takiego Confused Lub nie potrafię tego uczynić.
Odpowiedz
hm w wyszukiwarce jak wpiszesz sam test to powinno sie takie cos pojawic
Odpowiedz
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

No faktycznie..  Proszę bardzo  Big Grin
Odpowiedz
Rzeczywiście jest rozdzielczość 854x480. Nie usuwałem pliku. Niby mam w DRM L1.
Odpowiedz
REKLAMA:



ja rozniez mam 854x480 na filmie jest nawet dobra jakosc , ale niestety wersja tabletowa wiecej nie uciągnie chyba
Odpowiedz
Na moim Sharpie FHD jest w zupełności wystarczająca. O problemie zwanym zbanowany Netflix już dawno zapomniałem  Wink
Rozkminie jeszcze tylko jak ruszyć Iple i będzie cacy. 

Aplikacje: Clberflix, Morpheus TV, TeaTV Freeflix, Show Box, Popcorn, TVZion (wszystko dostępne z pozycji Aptoide TV) i oczywiście nasze Kodi z wtyczką Fanfilm załatwiają sprawę. Po co więcej?  Big Grin

W dupie mam Google, Netflixa, HBO... Nie chcą kasy za oferowane treści? To nie... Sam znajdę sobie wygodną  i darmową alternatywę dostępu do ICH tresci  Tongue
Odpowiedz
@Danio przecież nie masz FHD przeciez Ci pokazuje 854 rozdziałke iple chyba mozna ruszyc usuwając plik odpowiadający za DR3 przynajmniej ja tak zrobilem i Player tvn zaczal dzialac
Odpowiedz
Chodziło mi o to, że mój TV ma taką matrycę 1080p.Więc nie mam (póki co) parcia na rozdzielczości typu 4k. 
Jakość w Netflix-ie na poziomie DVD w zupełności mnie satysfakcjonuje, a do materiałów w 1080p mam wymienione wcześniej aplikacje  Wink

Natomiast u mnie na KM9 aplikacja Player działa bez ingerowania w pliki systemowe.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości