Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecool M8s pro+ i błąd Netflix tvq-pb-103 (2.10.0)
A działa wam nc+ go tablet?

Mi przestał działać netflix i nc+, ale w międzyczasie zrobiłem aktualizację więc nie wiem co było przyczyną (Widevine czy aktualizacja).
Odpowiedz
REKLAMA:



Pomoze ktos w zainstlowaniu androida do ms8 pro w
Odpowiedz
MOże trzeba soft zmienić na jakiś inny ?
Odpowiedz
Jak to zrobić ???
Odpowiedz
Czytając ten wątek,też napisałem do Gearbest ticketa pisząc negatywną opinie o sprzęcie,box kupiony w marcu 2018-zaproponowali zwrot 16 usd.
Czy jeśli zainstaluję kodi i wtyczkę netflixa to będzie to działać tak jak na aplikacji na androida na tablety i telefony czyli z fatalną obsługą z pilota(pomijam sd)?
Odpowiedz
(27-01-2019, 11:08 AM)marjan1967 napisał(a): Czytając ten wątek,też napisałem do Gearbest ticketa pisząc negatywną opinie o sprzęcie,box kupiony w marcu 2018-zaproponowali zwrot 16 usd.
Czy jeśli zainstaluję kodi i wtyczkę netflixa to będzie to działać tak jak na aplikacji na androida na tablety i telefony czyli z fatalną obsługą z pilota(pomijam sd)?

Po prostu pobierz i zainstaluj apkę Netflix-a w wersji: "Netflix v4.5.1 build 7734.apk" a odzyskasz dostęp do ich oferty na naszych Mecool-ach  Wink

Sprawdzone, u mnie od czasu gdy Google zbanował nasze pudełeczka ten patent działa.
Odpowiedz
REKLAMA:



(27-01-2019, 11:39 AM)Danio napisał(a):
(27-01-2019, 11:08 AM)marjan1967 napisał(a): Czytając ten wątek,też napisałem do Gearbest ticketa pisząc negatywną opinie o sprzęcie,box kupiony w marcu 2018-zaproponowali zwrot 16 usd.
Czy jeśli zainstaluję kodi i wtyczkę netflixa to będzie to działać tak jak na aplikacji na androida na tablety i telefony czyli z fatalną obsługą z pilota(pomijam sd)?

Po prostu pobierz i zainstaluj apkę Netflix-a w wersji: "Netflix v4.5.1 build 7734.apk" a odzyskasz dostęp do ich oferty na naszych Mecool-ach  Wink

Sprawdzone, u mnie od czasu gdy Google zbanował nasze pudełeczka ten patent działa.

Zciągnąłem z 2 miejsc jednak instalator nie widzi pliku apk na dysku usb  a otwierając file browser i klikając na plik jest info podczas analizowania pakietu wystąpił problem o co chodzi? Pls Help Teraz jak już z innych miejsc zassałem to wyskakuje pakiet wygląda na uszkodzony,podajcie proszę linka skąd zassaliście bo zaraz szału dostanę Big Grin
Odpowiedz
(27-01-2019, 01:52 PM)marjan1967 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Co ciekawe działa.  Po  angielsku (częściowo) ale działa.
Odpowiedz
Najprosciej... 
Zainstalować Aptoide na boxie i później leci wszystko. Ew. zainstalować Google Dysk i pobrane (w moim przypadku) na tablecie instalki .apk, przesyłam na konto drive-a i później pobieram je za jego pomocą bezpośrednio na boxa.

Istotną sprawą jest to, że instalka (apk) powinna znaleźć się we budowanej pamięci boxa, instalujemy ją za pomocą jakiegoś menadżera plików, i musimy zaznaczyć w systemie możliwość instalowania apek z nieznanych źródeł.
Odpowiedz
@as35

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości