Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecool M8s pro+ i błąd Netflix tvq-pb-103 (2.10.0)
Koleżanko, już raz zblokowali mecool. Wtedy pojawił się szybko burning key i wszystko śmigało. Teraz zblokowali w grudni i już 1-2 miesiące jeszcze nikt nie ogarnął tematu. Wątpie, że ogranie. Ja też dostałem kasę. Wziąłem i muszę dołożyć do xiaomi.
Nie nastawiaj się, że ktoś naprawi tego bana.
Odpowiedz
REKLAMA:



@viscera weź kasę, a na mecoolach zainstaluj Kodi 18 i wtyczki do Netflix i HBO GO Wink
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Ja bym brał kasę. Tym bardziej, że sporo chcą oddać. Jak mi Mecool wpadł na VAT to dostałem 23% + 20 parę złotych opłat. Jakbym wiedział to bym nie brał.
Teraz wgrałem CoreELEC. Działa Netflix i HBO GO. To nie to samo co natywna apka i android TV ale przynajmniej działa.
Odpowiedz
Witajcie, zainstalowałem Kodi 18 Leia (google play) do tego wtyczka Netflix. Wtyczka działa lecz nie otwierają się wszystkie treści. Co i jak ustawić w InputStream Adaptive aby odtwarzać wszystko w możliwie najlepszej jakości? Sprzęt to mecool m8s pro W z zmienioną nazwą pliku liboemcrypto.so
Odpowiedz
@pikczu dla najlepszego działania wtyczki Netflix zaleca się użycie CoreELEC.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Dzięki. Na tą chwilę ustawiłem
Max. Resolution security decoder 640p i wszystko działa w rozdzielczości 960x540 . Jakość chyba taka sama jak na wersji tablet ale za to da się pilotem obsługiwać.
Odpowiedz
REKLAMA:



Na CE miałbyś 720p.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Witam. Potrzebuję Waszej pomocy. Mam 3 takie tv boxy u rodziny i też chcę ubiegać się o zwrot części pieniążków bo nie działa Netflix. Czy może ktoś na priv napisać jak wyglądała negatywna recenzja po której zaproponowali zwrot części pieniążków? Przyznam że u mnie z angielskim to "Kali chcieć pić" Wink więc pomoc będzie nie oceniona. Wierzę że pomożecie. Pozdrawiam
Odpowiedz
Odpowiedz
(28-01-2019, 08:13 PM)mjw napisał(a): @marjan1967 możesz też użyć wtyczki do Kodi 18 i będziesz miał wygodniejszą obsługę i jakość 720p.

Witam,wreszcie miałem chwilę i zainstalowałem kodi 18 i wtyczkę zgodnie z poradnikiem opuszczając bo nie wiedziałem jak  kopiowanie,przenoszenie pliku widevinecdm.dll,po zalogowaniu żaden film nie odpala,nie wiem co dalej robić a walczę od rana Sad
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości