Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecool M8s pro+ i błąd Netflix tvq-pb-103 (2.10.0)
#21
@mjw: czyli coś namieszałem z boxem - muszę wysprzątać i pewnie hbo pójdzie.
A showmax nie działa mi oryginalna apka a nie wtyczka. I to jest dziwne... ale może to faktycznie efekt namieszania w box'ie bo właśnie wyskoczyło mi, że brakuje mi zainstalowanych usług googla...

(12-12-2018, 07:32 PM)mjw napisał(a): Jak kupisz miboxa to nie przychodź z płaczem, że rwie połączenie wifi i nie działa pilot lub włączenie i usypianie. Mam też mi boxa, któy leży w szufladzie.

No to mnie pocieszyłeś... Za 1500-2000 to kupię nowy telewizor z netflixem...
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
(12-12-2018, 08:24 PM)lelar napisał(a): @mjw: czyli coś namieszałem z boxem - muszę wysprzątać i pewnie hbo pójdzie.
A showmax nie działa mi oryginalna apka a nie wtyczka. I to jest dziwne... ale może to faktycznie efekt namieszania w box'ie bo właśnie wyskoczyło mi, że brakuje mi zainstalowanych usług googla...
Ja mam to samo z wtyczka hbo go, nic nie robilem, po prostu jednego dnia wtyczka dzialala, drugiego przestala. Nie wiem jak to naprawic.
Odpowiedz
#23
Odpowiedz
#24
Ipla też padła na mecoolu od 3 dni. Jak tak dalej pójdzie to sprzęt do szuflady pójdzie. Używałem do netflix ipla i Youtube
Odpowiedz
#25
Czyli rozumiem ze jak zainstaluje wersje tabletowa to bedzie ok?
Tylko którą najlepiej? bo jakies probowalem i lipa.. ma ktos namiar na dzialajaca?
Odpowiedz
#26
@ghost12 to jesteś jednym z niewielu osób, które nie mają problemu z mi box tak samo jak ja nie mam problemu z mecooolami. Zapraszam zobaczyć co się dzieje pod tagiem mibox na wykopie jak ludzie narzekają. Ja mam go podpiętego pod 5 ghz i też rwie mimo, że jest oddalony od routera jakieś 3 metry w tym samym pokoju. HDMI-CEC to najmniejszy problem przy HTPC. Większym jest HDMI 2.0, a nie HDMI 2.2. więc nie ma idealnego rozwiązania. Nawet Shield nie jest idealnym rozwiązaniem.

@dexx-x sprawdzałem ostatnią wersję na apkmirror i działą tylko obsługa kiepska zwykłym pilotem.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
@mjw no wlasnie instalowalem z apkmirror juz 3 wersje.. /najnowsza czyli ta z dzis i ta z 8-go tez/ i wyskakuje w kazdym przypadku "Niestety nie udało się połączyć z serwsem Netflix. Spróbuj ponownie później. (-9)" Masz jakis pomysl dlaczego tak sie dzieje?
Odpowiedz
#28
A ja właśnie zaktualizowałem firmware Mecoola do wersji 06.08.2018 i mam takie przemyślenia:
- aplikacja netflixa w starej wersji 3.9.1 build 4105 działa! nie jest najgorzej, na razie można korzystać
- showmax (wersja oryginalna aplikacji) jak nie działał tak nie działa - przy próbie odtworzenia materiału wyskakuje błąd "The download is broken. Please download the asset again. (AND1315)"
- pilot tv działa jako apka oryginalna oraz jako wtyczka do kodi
- hbo go jako wtyczka do kodi (autor: c0d34fun) NIE DZIAŁA!!! dalej mieli, kręci kółkiem i kręci i nic z tego nie wynika
- nie mogę zainstalować playera.pl ze sklepu = wyskakuje info że nie jest to apka dedykowana do mojego urządzenia - ale pod wtyczkami do kodi działa player bez problemu
- ipla kręci i kręci i z tego kręcenia nic nie wynika...
- you tube instaluje się w jakiejś przedpotopowej wersji potwornie niewygodnej (byłem przyzwyczajony do you tube zainstalowanego w oryginalnym starym sofcie mecoola)

Any sugestions about HBO GO? Bo teraz na tym mi zależy - a on leży, kręci kółkiem i nawet nie kwiczy...
Odpowiedz
#29
(12-12-2018, 10:20 PM)dexx-x napisał(a): @mjw no wlasnie instalowalem z apkmirror juz 3 wersje.. /najnowsza czyli ta z dzis i ta z 8-go tez/ i wyskakuje w kazdym przypadku "Niestety nie udało się połączyć z serwsem Netflix. Spróbuj ponownie później. (-9)" Masz jakis pomysl dlaczego tak sie dzieje?

Zainstaluj netflix-4-10-7-build-11183 bedzie dzialac. Pozniejsze apki maja problem z polaczeniem.
Odpowiedz
#30
Wszystko działało i przestało naraz. Szczerze to wygląda na problem z MeCoolowym DRMem (jeśli coś takiego istnieje jak indywidualny DRM producenta), tak jakby google ich zbanowało.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości