Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecool M8s pro+ i błąd Netflix tvq-pb-103 (2.10.0)
#71
u mnie na mecool Pro + i W to samo nawet player tvn nie dziala porażka Sad ciekawe czy ktoś mądry wymyśli jak to obejść
Odpowiedz
REKLAMA:



#72
Zmienilem nazwe liboemcrypto.so i w koncu ruszylo HBO Go przez kodi (ale z tego, co widze to tylko SD mi sie laduje) i nowsza wersja Netflixa tabletowego (zatrzymalem sie na jeden z pierwszych wersji 5, zeby moc uzywac pilota). Zawsze cos.
Odpowiedz
#73
@Lampardzino zmień nazwę pliku liboemcrypto.so lub go usuń to ruszy
@peta18 po usunięciu pliku liboemcrypto.so wtyczka hbo go śmiga w 1080p. Zależnie od tego co ustawiłeś w InputStream Adaptive - jeśli manualnie to możesz zmienić jakość na 1080p.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#74
(17-12-2018, 10:06 PM)mjw napisał(a): @peta18 po usunięciu pliku liboemcrypto.so wtyczka hbo go śmiga w 1080p. Zależnie od tego co ustawiłeś w InputStream Adaptive - jeśli manualnie to możesz zmienić jakość na 1080p.
O dzięki, mam ustawione auto, wcześniej chodziło w HD, ale widzę, że będę musiał się tym pobawić.
Odpowiedz
#75
Jak nie pgarnie tego mecool to zwrócę się do netfliksa o zwrot kasy.
Odpowiedz
#76
Ale to nie wina Netflixa. Najbardziej MeCoola, później googla.
Odpowiedz
REKLAMA:



#77
Czy mecool ma stronę producenta ?

Dlaczego netflix nie ma wątów do googla za blokowanie ich klientów ?

Po co google blokuje ? Dla kasy ?
Odpowiedz
#78
Google zbanowało bo producent nie zapłacił pewnie haraczu. Ciekawi mnie jednak jakim cudem jeszcze urządzenia firmy Ferguson działają bez problemu. Oni jadą na certyfikatach z Nvidia Shield.
Strona producenta mecooli to: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#79
@mjw ale jak usunę to netflix i player będzie działała w full hd ? , i co jesli coś sprytni znów wymyślą np keya to nie będzie problemów w drugą strone ?
i to wersja na ATV?
Odpowiedz
#80
Czy ktoś pisał do nich w sprawie blokady ? Co odpowiedzieli ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości