Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecool M8s pro+ i błąd Netflix tvq-pb-103 (2.10.0)
#81
witam jak mogę usunąć plik liboemcrypto.so  z m8s pro w z softem nexus, chodzi o to że zachowuje się jak by nie było roota. Nie moge usunąć ani z terminala ani przez menagera plików.

ps. ja pisałem z babką z netflixa z 3h i nic nie pomogli kazali wyłączać urzadzenie na 2 potem 3 a na koncu 5 min i tyle. Co do hbo twierdza ze mam niekompatybilny t"elewizor tcl" a pisalem ze mam m8s pro w i ze to tv box na androidzie to że mam tv niekompatybilny ręce opadaja...
Odpowiedz
REKLAMA:



#82
jaki komunikat masz w terminalu? Próbowałeś użyć x-plorer?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#83
@mjw jak usunie sie ten plik to wtedy netflix dziala ATV? w UHD?
Odpowiedz
#84
Nie będzie działać w uhd jedynie w sd. Aby mieć przynajmniej 720p musisz uruchomić CoreELEC i wtyczkę do Netflix.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#85
Witam. Jak komuś wtyczka nie wyszukuje albo nie otwiera niektórych zakładek to znalazłem rozwiązanie i działa.
"Edytuj wiersz 1053 pliku Navigation.py, dodaj parametr limitu czasu i ustaw go na 60 sekund, to wystarczy, ale może opóźnić inne działania w przypadku rzeczywistych limitów czasu, ale rozwiąże problem. "

data = urllib2.urlopen (full_url, timeout = 60) .read ()              . Pozdrawiam

Panowie i Panie olejcie apk. zainstalujcie w kodi : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  u minie ściemniła że jest os chrome zrobiła sobie aktualizację i Netflix jest w końcu w 100% sprawny. Wersja 0.13.21. Wiadomo że dla niektórych potrzebna będzie operacja dodatkowa opisana wyżej Smile
Odpowiedz
#86
A ja wczoraj wreszcie odbrickowałem boxa (ale bez kabla się nie obyło); wrzuciłem nexusa; wywaliłem liboemcrypto.so i jestem wreszcie w miarę zadowolony.

HBO pod kodi działa.
Player.pl działa (nie działają mi tylko kanały live ale i tak miałem zrezygnować ze subskrypcji więc decyzja się przyspieszyła)
Ipla działa.
Showmax działa.
You tube w wersji androidtv działa.
Netflix działa - tyle że w starszej wersji apki - ale powiem Wam, że jakość obrazu nie jest zła - jak dla mnie mogłoby to tak zostać.

Jedyna rzecz, która drażni to brak możliwości ustawienia na stałe pod nexusem innego launchera niż oryginalny - próbowałem wg instrukcji XDA ale nie mogę jakoś podłączyć boxa pod kompa - nie łączy mi go poprzez ADB.

BTW: co jakiś czas mi przycina HBO pod kodi (opróźnia się bufor pamięci i zanim doczyta nowych danych to się wyświetlanie obrazu zatrzymuje) = czy ktoś może podpowiedzieć, jakie parametry prawidłowo wpisać w InputStream Adaptive żeby obniżyć jakośc wyświetlanego obrazu? Nie musze mieć pełnego HD.
Odpowiedz
REKLAMA:



#87
Ustaw w inpustream jakość na manual i później podczas odtwarzania możesz zmienić jakość. Albo ustaw na stałe 720p czy ile tam chcesz. Wink
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#88
@lelar jaka wersja netflixa dziala po usunieciu tego pliku ? i jest jakas na ATV?
Odpowiedz
#89
(19-12-2018, 01:30 PM)Lampardzino napisał(a): @lelar  jaka wersja netflixa dziala po usunieciu tego pliku ? i jest jakas na ATV?

"netflix-4.16-200147-release" - niestety jest to wersja myszkowa/tabletowa ale działa

(19-12-2018, 01:24 PM)mjw napisał(a): Ustaw w inpustream jakość na manual i później podczas odtwarzania możesz zmienić jakość. Albo ustaw na stałe 720p czy ile tam chcesz. Wink

Dzięki - potestuję dzisiaj wieczorem.
Odpowiedz
#90
@lear YT działa również w wersji na ATV. Musisz po prostu zainstalować starszą wersję (np. 2.02.14) i wyłączyć automatyczne aktualizacje. Jako że YT jest preinstalowany automatycznie po wgraniu romu ATV musisz wcześniej mając uprawnienia ROOT (np, przy pomocy ES Explorer) usunąć apkę YT instalowaną automatycznie.
Tak czy inaczej za parę dni pojawi się rom ATV bazujący na najnowszej wersji softu - to ponoć ma wyeliminować problemy z DRM
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości