Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi 16 na androidzie 5.1
#1
Witam, poszukuję działających i aktualizowanych wtyczek dla kodi 16 posiadam urządzenie m8s+ z androidem 5.1 do tej pory korzystałem z Exodus i byłem bardzo zadowolony, przeczytałem jednak że wtyczka przestaje być aktualizowana...
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
@Supercrash polecam zrobic aktualizacje do Kodi 17.4 bo zostalo naprawione wiele bledow.
Exodus zastapic mozesz Covenant, tylko nasz poradnik potrzebuje aktualizacji bo zrodlo sie zmienilo. Ale mozesz pobrac aktualne repo Colossus z Covenant tutaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

I zainstalowac z Kodi jako zip i z repozytorium zainstalowac Covenant.
Elysium tez fajna wtyczka, filmwebbooster tez polecam. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Bardzo chętnie bym zrobił aktualizacje do 17.4 ale blokuje mnie wersja androida Huh chyba że idzie to jakoś ominąć? Dziękuję za szybką odpowiedź, jak wrócę do domu to spróbuję zainstalować  Rolleyes
Odpowiedz
#4
Jesteś pewny, że masz Andka 5.1? Kodo 17 znajduje mi na telefonie z Andrutem 5.1. Próbowałeś pobrać APK ze strony Kodi? By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Sprawdzilem dokladnie i okazalo sie ze na moim urzadzeniu jest wersja kodi 15.2 czyli gorzej niz myslalem :/ android 5.1.1.z powyzszego linku udalo sie zainstalowac wtyczke Covenant Smile))) mam nadzieje ze na jakis czas bede mial spokoj ... w sumie exodus nadal dziala ale z tego co rozumiem niebawem moze przestac..... instalowanie najnowszej wersji Kodi pobranej bezposrednio ze strony nie powiodlo sie - komunikat "instalowanie zakonczone niepowodzeniem" moze najpierw trzebaby bylo odinstlowac wersje kodi ktora jest zainstlowana na urzadzeniu?? troche sie tego balem bo stracilbym wszystkie ustawienia i zapisane wtyczki .... ale byc moze nie bedzie innego wyjscia. jakby ktos mial pomysl jak zainstalowac nowsza a moze nawet aktualna wersje kodi to bede wdzieczny za sugestie. Oczywscie w sklepie play po wejsciu w kodi widze tylko otworz i odinstaluj.
Odpowiedz
#6
@Supercrash mimo aktualizacji część wtyczek może nie działać poprawnie. Możesz użyć wtyczki Backup z oficjalnego repo do zrobienia kopii zapasowej, odinstalować Kodi 15.2 i ze sklepu zainstalować najnowszą wersję 17.4. Pewnie miałeś te Kodi już zainstalowane na tym boxie jak kupiłeś? Jeśli tak to może być przyczyna, że nie możesz zainstalować aktualizacji.
Daj znać.

Podziękowali: Supercrash
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Przepraszam za ciszę przez kilka dni... Faktycznie pomogło kiedy odinstalowałem kodi z Boxa i zainstalowałem najnowszą wersję pobraną ze strony :-):-):-):-) dziękuję za pomoc, teraz pozostaje tylko poszukać fajnych wtyczek... :-):-):-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości