Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi powoduje reset m8s pro w
#1
Witam, od pewnego czasu mam problem z kodi, a dokladnie z zamrozeniem obrazu, resetowaniem calego urzadzenia podczas ogladania/korzystania z wtyczek. Wszystkie dodatki sa zainstalowane z tej strony: fanfilm, alltube, phantom, darmowa tv. Zainstalowalem EZ Maintenance jednak nic nie pomaga. Na urzadzeniu m8s pro w odinstalowalem, wylaczylem zbedne programy, nic niedziala w tle. Wersja kodi 17.6, system aktualny od producenta.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(23-12-2018, 01:13 PM)look napisał(a): Witam, od pewnego czasu mam problem z kodi, a dokladnie z zamrozeniem obrazu, resetowaniem calego urzadzenia podczas ogladania/korzystania z wtyczek. Wszystkie dodatki sa zainstalowane z tej strony: fanfilm, alltube, phantom, darmowa tv. Zainstalowalem EZ Maintenance jednak nic nie pomaga. Na urzadzeniu m8s pro w odinstalowalem, wylaczylem zbedne programy, nic niedziala w tle. Wersja kodi 17.6, system aktualny od producenta.

Pewnie już znalazłeś rozwiązanie ale napiszę dla potomności, miałem to samo u mnie pomogło wyłaczenie akceleracji sprzętowej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości