Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi opóźnienia, zacinanie.
#1
Witam czy to normalne że przeglądając biblioteke filmów, seriali kodi nie nadąża za przelaczsniem między pozycjami?? Tzn. Np. pokazuje się fototapeta
 filmu Venom, nastepnie przewijam  na inny film i nadal pozostaje fototapeta z poprzedniego filmu.
Jak już się przełączy to przy dalszym przewijaniu jest podobnie.
No ale informacje o mediach wczytuje prawidlowo.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Pozwolę wykorzystać ten temat do swojego pytania. Co mogę poprawić w ustawieniach aby sprawniej wychodzić z wtyczki mtv guide lub innej do ekranu głównego? Kiedyś następowalo to od razu, a teraz jest przyciecie się na kilka sekund całego kodi. Coś musiałem grzebać i nie wiem gdzie.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#3
(14-12-2019, 07:36 PM)adrt8v napisał(a): Kiedyś następowalo to od razu, a teraz jest przyciecie się na kilka sekund całego kodi. 

Wyczyść pamięć podręczną Kodi [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
#4
Gdzie to się czyści na Coreelec?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#5
Odpowiedz
#6
Chodziło o wyczyszczenie bazy i strumieni mtv guide, ale dzięki.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Problem dalej widoczny. Leci cokolwiek zrobię stop lub wstecz jest chwila przyciecia. To co wyżej poczyszczone wszystko.

Tak się dzieje w każdym przypadku teraz. Czy to wychodzę z filmu przesłanego telefonem na box czy przy wychodzeniu z jakiejkolwiek wtyczki do ekranu głównego jak chce włączyć coś innego. Wcześniej było wszystko ok.

Ktoś wie jak pomóc?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#8
Trochę może off topic..

Gubię się. Czy przycinanie zależy jedynie od Kodi?
Pewnie nie, ale jak to diagnozować. Speedtest potwierdza, że mam dobry download, a jednak piłka skierowana do bramki nagle staje..
No i te same zjawiska widzę w Polsacie Go i to nawet w gościnnych warunkach U znajomych z dobrym internetem.
Można tłumaczyć to niewydolnością serwerów dostawcy wczasie zasysania przez zbyt wielu odbiorców tych bardziej popularnych programów?
Odpowiedz
#9
Tak.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#10
Za buforowanie filmu odpowiada jakość boxa czy aktualne obciążenie serwerów? Oglądam film za pomocą wtyczki exodus.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości