Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z instalacją Kodi 17.4
#1
Witam
Mam problem z instalacją Kodi 17.4 i Kodi 18 ,po uruchomieniu instalatora pokazuje się komunikat jak na poniższym zdjęciu.
Natomiast instalacja Kodi do wersji 17.1 przebiega bez problemu.
System Win7.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Do wersji 17.4 i 18 Kodi wymagana jest aktualizacja Windowsa (kb2670838). Pobierz i zainstaluje aktualizację o numerze KB2670838.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
(02-10-2017, 10:19 AM)mjw napisał(a): Do wersji 17.4 i 18 Kodi wymagana jest aktualizacja Windowsa (kb2670838). Pobierz i zainstaluje aktualizację o numerze KB2670838.

Mam tą aktualizację ,pobrałem ją ponownie i zainstalowałem nic nie pomogło 
Win 7 64 bit
Odpowiedz
#4
U mnie to pomogło. Na forum Kodi.tv nic się nie dowiemy bo mają przerwę techniczną.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
(02-10-2017, 11:14 AM)mjw napisał(a): U mnie to pomogło. Na forum Kodi.tv nic się nie dowiemy bo mają przerwę techniczną.

Wyczytałem w anglojęzycznych forach że problem z tą aktualizacją może być na komputerach z hybrydowymi kartami graficznymi (czyli zespolonymi z procesorem) a ja mam komputery HTPC na procesorach AMD A10 i A8 z kartą R7 wbudowaną w procesor.
Tam podają aby zainstalować aktualizację KB2834140 ale i ta jest u mnie zaistalowana

Upieram się przy Kodi 18 bo chcę zainstalować wtyczkę Netfix a tylko z 18 działa ,fajnie by było aby działała też z Openelec
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości