Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dwa problemy - zamrażanie dźwięku i obrazu
#1
Cześć,

doświadczam dwóch denerwujących problemów z Kodi (17.x, w wersji 16.x nie miałem tych problemów) na Win10, które prawdę powiedziawszy dyskwalifikują odtwarzacz multimedialny - zamrażanie dźwięku i obrazu. Nie wiem, może wynika to ze złych ustawień, a nie z wady Kodi. Stąd proszę Was o pomoc, może ktoś miał podobny problem i już sobie z nim poradził.

1. Zamrażanie dźwięku występuje, gdy przewijam - po przewinięciu obraz leci pozbawiony dźwięku na kilka sekund.
2. Zamrażanie obrazu występuje, gdy zminimalizuję Kodi do paska zadań (często używam Kodi w okienku), a potem przywrócę - po przywróceniu okna leci dźwięk, ale obraz jest zamrożony na kilka sekund (wyświetla się ostatnia klatka sprzed zminimalizowania Kodi).
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Kurde, gdzieś kiedyś widziałem podobny problem. Może mi się odnaleźć to gdzieś w czeluściach internetu.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Ustawienia -> ustawienia odtwarzacza -> wideo -> Zezwalaj na sprzętową akcelerację

zezwolenie musi być odznaczone Big Grin

aż założyłem konto żeby móc odpowiedzieć xD

Podziękowali: kisiel95
Odpowiedz
#4
(27-09-2017, 03:38 PM)pinokio24 napisał(a): Ustawienia -> ustawienia odtwarzacza -> wideo -> Zezwalaj na sprzętową akcelerację

zezwolenie musi być odznaczone Big Grin

aż założyłem konto żeby móc odpowiedzieć xD

o to to to to to to ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak już założyłeś konto to się rozgość.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Niestety, mam odznaczoną tę opcję. A to oznacza, że nie w tym problem. Sad
Odpowiedz
#6
God damn it :/ zawsze pomagało Sad
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Przeglądam zagraniczne fora i faktycznie niektórzy mieli podobne problemy i zmiana tej opcji pomagała. Ale jak patrzę na daty tematów i postów (2014, 2015, 2016) dotyczą one starszych wersji Kodi. Cóż, najwyraźniej problem, który mnie dotyczy nie wynika ze złych ustawień, a z jakiejś wady Kodi (tym bardziej, że w wersji 16.x nie miałem podobnej bolączki).
Odpowiedz
#8
Mój tata miał ostatnio właśnie podobny problem z nowym Kodi, pomogło. U mnie tak samo na PC, miałem problem z tym, że zacinał się ekran i dźwięk i pomogło. W starszych wersjach kodi miałem tak, że leciał dźwięk a nie było widać obrazu. I też pomogło. Ogólnie pomagało, zawsze i na wszystko związanego z dźwiękiem i obrazem Sad
Odpowiedz
#9
(27-09-2017, 03:38 PM)pinokio24 napisał(a): Ustawienia -> ustawienia odtwarzacza -> wideo -> Zezwalaj na sprzętową akcelerację

zezwolenie musi być odznaczone Big Grin

aż założyłem konto żeby móc odpowiedzieć xD

Dzięki, po odznaczeniu tej opcji nie tną mi streamy z Sport365.Live z dodatku LivePolish TV.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości