Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup boxa pod Kodi
#1
Witam,

Przewertowałem forum aby dowiedzieć się jaki box będzie dla mnie najlepszy i dalej mam wątpliwości.

Mam obecnie boxa Xiaomi Mi Box 4k, który wspomaga moją starą plazmę. Korzystam na niej z Netflixa jak i z Kodi. Box ten zatem spełnia moje oczekiwania (Netflix i Kodi w jednym urządzeniu). Obecnie szukam boxa, który będzie mi służył wyłącznie do Kodi ponieważ najnowszy tv ogarnia Netlfixa w 4k jak i Youtube. Zatem jedyny brak w tym tv to Kodi. Pytanie...czy jak kupię np. boxa Mecool M8S pro L to zobaczę różnicę w działaniu na plus w stosunku do Xiaomi Mi Box 4k? Mam na myśli prędkość działania Kodi. Wyczytałem tu na forum, że procek s905x wystarczy z 2gb ramu dla Kodi ale może warto dopłacić trochę $$$ dla lepszego działania  Rolleyes I czy dla Kodi ma znaczenie czy pamięć jest DDR3 czy DDR4?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Wystarczy Ci s905x + coreelec i kodi będzie śmigać jak burza.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#3
Do Coreelec wystarczy 2GB ramu i 16GB wbudowanej, jeśli zależy ci na HDR to box z S905x, jeśli na LAN 1Gb a nie 100Mb to box z S905, szkoda kasy na S912..
Odpowiedz
#4
Dzięki za odpowiedzi. Czyli rozumiem, że różnicy nie zobaczę.
Znalazłem takie coś:
MAGICSEE N5 - Amlogic S905X Android 7.1.2 2GB RAM + 16GB ROM 2.4G + 5G WiFi 100Mbps BT4.1 Support 4K H.265
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

W sumie mój kuzyn tego używa z wgranym na kartę coreelec i mówi, że jest ok.

Szukać czegoś innego?
Odpowiedz
#5
Mogę polecić ten którego sam używam pod coreelec - działa świetnie - jedyny z jakim nie miałem problemów ani z hdmi-cec ani z dżwiękiem przez optyczne...
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Ciut droższy - ale trzeba pilnować bo czasem cena spada do 112 zł Smile
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#6
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
A dlaczego ma nie odpalić?
U mnie na coreelec na Sidiwen wtyczka do netflixa działa bez problemów - 720p
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#8
Odpowiedz
#9
Zdecydowałem, że kupię boxa MAGICSEE N5 z poniższego linku

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pytanie...jakie znaczenie ma jaki wybiorę Warehouse? I jaką metodę wysyłki wybrać? Wystarczy Registered Air Mail aby uniknąć opłat celnych? Czy koniecznie musi być Priority Line?
Nigdy nie zamawiałem z gearbest...zawsze tylko z aliexpress więc nie mam doświadczenia z tym pierwszym.
Odpowiedz
#10
Ja zawsze zamawiałem zwykła pocztą i jakoś nigdy nie wpadło na cło Wink Ale ostatnio na geekbuing zamawiam z PL i towar jest w max 48h u mnie Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości