Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy tak to ma wyglądać?
#1
Witam, świeżak amator koda tutaj.
Wszystko zainstalowałem no i wszystko działa... poza tym, że prawie nic nie działa.

Zainstalowałem tych wtyczek kilka jak nie kilkanaście, specjalnie zwracałem uwagę na datę by były możliwie jak najświeższe no i niestety ale z tych wszystkich to może 5-10% treści działa, reszta link niedostępny, brak seederów, jakiś błąd i inne takie. Ogólnie większość czasu spędzam nad przeklikowywaniem wszystkiego aż znajdę jakiś działający link, także na każdą z wtyczek to może kilka linków tylko działało.

Czy tak to ma wyglądać? Czy ja może jakieś złe wtyczki pobieram.

Może ktoś mi podać chociaż dwie które w pełni działają? Głównie interesowały mnie programy telewizyjne i jakieś filmy w miarę najnowsze.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
CDA od Phantom, alltube od mbebe (ale ostatnio poprawki na stronie i czasem coś nawali) cdax niezawodne, no i fanfilm. Netflix i HBO go.
A to że źródła nie działają... To wina stron a nie kodi.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Ok dzięki, wypróbuje.
Mam też problem z przycinaniem się filmów (nie buforowaniem), zwykle buforowanie się zrobi na początku raz i potem już film działa dość długo ale czasami się przytnie i jedyne co wtedy mogę to stop/start dane źródło, da się to jakoś usprawnić? Nawet jeśli się nie da zniwelować problemu to może chociaż sprawić by się to jakoś automatycznie resetowało?
Odpowiedz
#4
Co za sprzęt, jak podłączony (kabel/wifi)…?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
wifi, raspberry, libreelec.
Tak wiem co powiecie wszystko syfek ale tak się składa, że niektóre filmy daję rade obejrzeć w całości bez jednego zacięcia więc to raczej nie będzie wina sprzętu.
Teraz np. batmana w 1080p obejrzałem w całości ani razu się nie zacięło.
Odpowiedz
#6
Wifi. Przełącz na kabel.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości