Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
planeta pl m3u
#1
Mam pytanie do listy planeta pl m3u.Co trzeba doinstalować żeby działało.
Mam kodi 18 rc5.Pokazuje listę ale nie otwiera.[url=https://www.google.de/search?q=planeta+pl+m3u&spell=1&sa=X&ved=0ahUKEwjP27vsppvgAhUE6KQKHeYRBnUQBQgpKAA][/url]
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Witaj instalujesz tą wtyczkę : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i w niej podajesz lokalizację swojej listy a potem także z niej ją oglądasz. Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
Zastanawiam się po co sobie utrudniać zycie skoro kodi ma wbudowany player tv pvr.simple.

Lista planeta


Odpowiedz
#5
(03-02-2019, 08:22 PM)Jaca napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Jaca z polskim Ip nie zadziała, dla tego taki myk. Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
O to coś naprawili Smile dawno nie sprawdzałem, bardzo dobra informacja
Ps. Oj Panie Jaca ktoś tu sobie robi żarciki Wink Standardowy IPTV w Kodi jednak tego nie ogarnia. Pewnie Pana bulid ma coś dołożone że wyświetla prawidłowo kanały tv z Planet, zresztą widać nie standardowy wygląd. VLC także sobie daje radę jak i IPTV Pro. Nasze EPG jest dostosowane do listy PlanetPL jak i do PlusX . Piszę to bo widziałem braki na zrzucie
Odpowiedz
#8
Można prosić o reup wtyczki?
Odpowiedz
#9
Odpowiedz
#10
Witam, pobrałem ten program , wskazałem ścieżkę do listy planeta.pl.m3u i nie odpala kanałów.....co trzeba zrobić jeszcze ? o co chodzi z tą zmianą ip ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości