Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tele-wizja.ru wtyczka z logowaniem
#1
Hej, jestem tu nowy ale z kodi korzystam już dość długo, mam jednak pytanie o wtyczkę z możliwością logowania do serwisu tele-wizja.ru - filmbit.ws.

Generalnie do tej pory korzystałem z darmowych streamów ale chciałem kupić dostęp i korzystać z tego na tv z androidem. Da się?

Wiem że wtyczka z której korzystałem :darmowaTv: pozwala odtwarzać kanały z tele-wizja.ru ale nie daje możliwości zalogowania...chyba że nie jestem na tyle biegły by to zrobić.

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. Pozdrawiam. rajman
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
@rajman to już pytanie do tych co serwują te strony i sprzedają streamy. Raczej oni powinni zapewnić takie wtyczki. Smile

Ja sugeruję wykupić listę kanałów w formie listy m3u za kilkanaście złotych i będzie łatwiej, i przyjemniej.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Pisać do mbebe może zrobi wtyczkę, strona niegdyś była z domeny kraisfilm.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#4
(03-02-2019, 02:14 AM)zm1c4l napisał(a): Pisać do mbebe może zrobi wtyczkę, strona niegdyś była z domeny kraisfilm.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

tak też zrobiłem

(02-02-2019, 08:06 PM)mjw napisał(a): @rajman to już pytanie do tych co serwują te strony i sprzedają streamy. Raczej oni powinni zapewnić takie wtyczki. Smile

Ja sugeruję wykupić listę kanałów w formie listy m3u za kilkanaście złotych i będzie łatwiej, i przyjemniej.


masz na myśli coś takiego jak oferuja np na portalu mods-kodi.pl ?

generalnie zależy mi tylko na programach sportowych których naturalnie nie mam w ofercie kablówki a oglądam je kilka miesięcy w roku (żużel)
Odpowiedz
#5
Mam na myśli IPTV. Płacisz od 3-8€/msc i masz wszystkie PL kanały w HD/FHD.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
(04-02-2019, 06:08 PM)mjw napisał(a): Mam na myśli IPTV. Płacisz od 3-8€/msc i masz wszystkie PL kanały w HD/FHD.
Jakiś konkretny i sprawdzony portal z którego warto kupić?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Tez podpiął bym się pod temat i gdyby ktoś kogo polecić sprawdzone miejsce gdzie można kupić listę m3u z polska tv był bym wdzięczny bardzo
Odpowiedz
#8
Odpowiedz
#9
Odpowiedz
#10
Tu są wszystkie kanały ruskie i nawet jest wtyczka do tego płatne trza wykupić: kartina.tv
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości