Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Realdebrid,strony z torrentami.
#1
Witam  jakie strony z torrentami polecacie do wtyczki realdebrid-kodiwpigulce?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
rarbg, agusiq-torrents
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Z publicznych trackerów to jest jeszcze nitro , filetracker. Z prywatnych CinemaMovies (mam wolne zaproszenia) i torrentleech.

• Obecnie rejestracje przez zaproszenia są wyłączone na CM do odwołania.

• Otwarta rejestracja dla torrentleech !
Odpowiedz
#4
Masz zblokowane PW
Czy zaproszenie jest aktualne? Jak to w ogóle działa w znaczeniu nie jak działają torrenty tylko jak jest z dostępnością kontentu... Jak z lektorem/dubbingiem (dzieciaki).

Jak masz wolne to podrzuć... Na PW oczywiście.



Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
(03-02-2019, 01:01 AM)zm1c4l napisał(a): Z publicznych trackerów to jest jeszcze nitro , filetracker. Z prywatnych cinemamovies (mam wolne zaproszenia) i torrentleech.

Jeżeli masz wiecej zaproszeń to też był bym chętny.
Odpowiedz
#6
@Tomek Na CM bo do niego mam zapki są wstawiane premierowe wersje zazwyczaj szybciej niż na innych trackerach, grupa posiada swoich enkoderów a wstawki są dość długo dostępne od jakości 720p po 4K w LEK/DUB/MULTI .

Wysłałem do Was PW z notką o podanie email ponieważ generowane zaproszenia są właśnie na pocztę.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Jeśli jest taka możliwość to też poproszę :-)
Odpowiedz
#8
Wyślij mi na pw swój email.
Odpowiedz
#9
@zm1c4l a jak tam jest z ratio,ja mam konta na dvdseed i polishtracker ale boję się ściągać na konto realbebrid bo tam podobno nie ma wysyłu prawda to ?
Odpowiedz
#10
Wysyłu raczej nie ma w RD a jest tylko sam download. Kolejna sprawa, niektóre trackery banują klientów torrent zazwyczaj dlatego że źle naliczany jest ratio, trzeba by sprawdzić jaką nazwę klient ma ustawioną w RD. Na CM konieczność seedowania to 72h lub do uzyskania ratio 1.0
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości