Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm - pobieranie i bufor
#1
Exclamation 
Cześć,
Mój problem polega na tym, że nie mogę pobrać żadnego filmu ani serialu z FanFilmu. Po wyborze źródła i naciśnięciu opcji "pobierz", Kodi chwilę myśli, a potem wyświetla komunikat, że "nie udało się znaleźć źródła". To samo dzieje się przy korzystaniu z pluginu 13Clowns. Jest to o tyle dziwne, że przecież pobieranie wybiera się już na konkretnym źródle.

Dodatkowo, podczas normalnego oglądania filmów z wtyczki, co chwilę włącza się buforowanie. Po dłuższym czekaniu na zbuforowanie, film wyłącza się i pokazuje się komunikat o zbyt małym buforze (dokładnej treści komunikatu nie pamiętam).

Przez to, że na raz trafiły mi się oba powyższe błędy, korzystanie z tej wtyczki jest niemożliwe i frustrujące, dlatego proszę Was o pomoc.

Używam oficjalnego Kodi 18 z LibreElec 9.0 postawione na RaspberryPi 3B.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
<advancedsettings>
    <cache >
        <buffermode>1</buffermode>
        <memorysize>157286400</memorysize>
        <readfactor>1.6</readfactor>
    </cache >
</advancedsettings>

Podaj wtyczce w ustawieniach gdzie ma zapisywać filmy i seriale 
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#3
(04-02-2019, 12:12 AM)sky02 napisał(a): <advancedsettings>
    <cache >
        <buffermode>1</buffermode>
        <memorysize>157286400</memorysize>
        <readfactor>1.6</readfactor>
    </cache >
</advancedsettings>

Podaj wtyczce w ustawieniach gdzie ma zapisywać filmy i seriale 
Pozdrawiam.

Dzięki za odpowiedź, ale to chyba nie tutaj jest problem. W ustawieniach ustawiłem miejsca pobierania na domyślne z Kodi (tj. odpowiednio storage/tvshows i storage/movies). Poza tym powiadomienie nie mówi o miejscu zapisu, a o źródłach.

Co do edycji bufora, to mam edytować jakoś plik XML tej wtyczki czy gdzie mam szukać tych wartości, które mi wskazałeś?
Odpowiedz
#4
Wklej ten plik By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. w Storage/.kodi/userdata/ i sprawdź czy naprawdę masz te katalogi na storage co są podane we wtyczce no i ile masz miejsca na karcie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości