Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z instalacją wtyczki Vu+ PVR client
#1
Witam czy ktoś posiada problem z instalacja wtyczki Vu+ PVR client (enigma 2)
, mianowicie po wybraniu instalacji dochodzi do 33% i wyskakuje błąd, co prawda plugin można wybrać i skonfigurować ale nie działa
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Nie mam problemu, jaki błąd konkretnie wyskakuje? Jeśli plugin możesz skonfigurować to nie jest zainstalowany? U mnie błąd wyskakiwał jak miałem zły IP podany do dekodera. Po poprawnym wpisaniu IP i ponownym uruchomieniu wszystko śmiga.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Miałem podobnie,przestawiłem na pobieranie jednego bukietu np NC+ czy Polsat, zależy jak masz podpisane foldery w E2 nazwę podajesz identyczną.
Odpowiedz
#4
U mnie trzeba było jeszcze w ustawieniach LibreElec opóźnić start dodatku o 10 s bo przy każdym uruchomieniu systemu za szybko chciał się dostać do VU+ jak jeszcze sieć nie ruszyła.
Odpowiedz
#5
Błąd podczas wczytywania dodatku
wystąpił nieznany błądSmile

to samo jak próbuje z pliku zip załadować :/
Odpowiedz
#6
(09-02-2019, 08:28 PM)mateusz2552 napisał(a): Błąd podczas wczytywania dodatku
wystąpił nieznany błądSmile

Czy to się pokazało podczas uruchamiania LibreELEC?
Musisz najpierw zrobić konfigurację.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
W konfiguracji dodatku dodałem tylko bukiet który używam na dekoderze, nie znalazłem gdzie opóźnia się uruchomienie dodatku o te 10 sek.

problem jest ten co był czyli nieznany błąd podczas instalacji i podczas wczytywania dodatku. Z ciekawości zainstalowałem kodi na Windowsie i wszystko przebiegło bez problemu.

Proszę o dalsze sugestie
Odpowiedz
#8
Może jest coś w logach?
edit:
właśnie odpaliłem na swojej malince najnowsze LE9 i wtyczka działa bez problemu.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#9
Odpowiedz
#10
Sorry ale niestety nie udało się tego uruchomić cholera wie o co chodzi :/ gdzie jest jakiś log żeby ktoś mógł to rozgryźć?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości