Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z instalacja z repozytorium
#1
Smile 
Cześć,

kilka dni temu kolega polecił mi aplikacje Kodi. Z racji tego, że nie miłosiernie się denerwuje przy wyłączaniu reklam na takich stronach jak Fili, efilmy czy ekino, perspektywa aplikacji dzięki której ominie mnie to klikanie bardzo mnie zainteresowała. Przeszedłem przez kilka poradników jak dodać wtyczkę wideo. Zacząłem robić na androidzie. Pierw na telefonie potem na tablecie. Wtyczka nie chciała się zainstalować. Na komputerze zadziałało za pierwszym razem. 

Problem rodzi się w momencie kiedy wybieram wtyczkę np Fili.cc klikam zainstaluj i pokazuje się komunikat "Zależności od script.module.resolveurl w wersji 5.0.21b nie moge..." dalej nie wiem co jest napisane bo znika. Czy to jest wina systemu który coś blokuje? 

Z góry dziękuje za pomoc Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Witaj. Tego potrzebujesz : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Oj Kolego  jesteś nowy w Kodi, musisz troszkę przewertować tutków. Pierwszy "instaluj z niezależnych źródeł" i "instaluj z pliku zip". Pozdrawiam.
Odpowiedz
#3
Możesz też dodać do menedżera plików i zainstalować repozytorium podpis: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
wtedy ten zależny dodatek się też pobierze
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
Super, dzięki Smile pierwszy sposób zadziałał.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości