Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NETFLIX KODI
Już to sprawdzałem. Wywaliłem cały folder CDM i Netflixa. Zrobiłem restart i ponowną instalacje Netflix. Po zalogowaniu i próbie odpalenia filmu zapytał czy może pobrać brakujące pliki. I dalej to samo.
Odpowiedz
REKLAMA:



pip install –user pycryptodomex
Odpowiedz
(05-06-2019, 04:01 PM)Jaca napisał(a): pip install –user pycryptodomex

pip install –user pycryptodomex
Invalid requirement: '–user'
Traceback (most recent call last):
  File "/usr/lib/python2.7/dist-packages/pip/req/req_install.py", line 82, in __init__
    req = Requirement(req)
  File "/usr/share/python-wheels/packaging-16.8-py2.py3-none-any.whl/packaging/requirements.py", line 94, in __init__
    requirement_string[e.loc:e.loc + 8]))
InvalidRequirement: Invalid requirement, parse error at "'\xe2\x80\x93user'"
Odpowiedz
nie wiem znajdź odpowiednią komendę pod twojego linuxa może bez - , --

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Odpowiedz
Big Grin 
Zainstalowałem na nowo Kodi i to samo...
Czy jest ktoś, kto korzysta z OSMC na Raspberry Pi 3B+? Może w tym połączeniu jest jakiś problem?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Problem rozwiązany. Kodi steruje przeważnie przez komórkę, poprzez aplikację YATSE. 
W momencie logowania do Netflix, wpisując email wykorzystywałem auto uzupełnianie (mam długi adres i nie chce mi się za każdym razem wpisywać całego). Okazało się, że po adresie dodawało spację. Następnie wpisywałem hasło. Niby poprawnie mnie logowało, wybierałem profil z listy,następnie film - i tu zaczynał się problem. 
Czyli spacja po adresie była przyczyną tego zamieszania.
Chciałbym podziękować wszystkim, którzy starali się pomóc.
Odpowiedz
REKLAMA:



Może ktoś będzie potrafił pomóc. Korzystam z poradnika do instalacji wtyczki, jednak w momencie próby wejścia do repo, dostaje info "Nieudane połączenie z repozytorium" ktoś coś wie na ten temat? Chodzi o repo kodinerds na githubie
Odpowiedz
W tym repo masz starą, nie aktualizowaną wtyczkę. Zainstaluj repozytorium castagnait By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Masz tam wersję 0.14.3
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Działa wam normalnie wtyczka? Do wczoraj wszystko było okej, ale dziś za każdym razem dostaje informacje żeby się zalogować, po czym błąd ze dane niepoprawne. Korzystam z repo castagnait
Odpowiedz
Witam.
Od wczoraj nie mogę się zalogować kodi 18.2 nic nowego nie instalowałem platforma android tv 8.0.0 tv sony 4k
apk netflix działa i jest zainstalowana jako aplikacja systemowa.
Nowa instalacja kodi ze sklepu play wersja ftyczki 0.14.4 i jest to samo wyskakuje komunikat zweryfikuj poprawność wprowadzonych danych.
Platforma netflix wysyła na email każde nowe logowanie.wprowadzając  dane w kodi za każdym razem nowy mail o nowym logowaniu .
Do wczoraj funkcjonowało  jak należy co zatem jest nie tak?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości