Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NETFLIX KODI
Wejdź w ustawienia netflixa, w bibliotekę i tam wybierz czy ma być pytanie o profil przy starcie z biblioteki.

I to nie problem ani bug. To zaleta przy wielu użytkownikach netflixa na jednym profilu kodi.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



(01-06-2020, 01:11 PM)Tomek napisał(a): Wejdź w ustawienia netflixa, w bibliotekę i tam wybierz czy ma być pytanie o profil przy starcie z biblioteki.

I to nie problem ani bug. To zaleta przy wielu użytkownikach netflixa na jednym profilu kodi.

Dziękuje pięknie, szukałem w ustawieniach dodatku NETFLIX, ale w zakładce Biblioteka, jakoś nie wpadłem że to będzie w odtwarzaniu. Raz jeszcze dziękuję, niby takie proste ale trzeba wiedzieć Smile
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
hmmm, netflix działa w Kodi 17.6?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(01-06-2020, 03:28 PM)mjw napisał(a): hmmm, netflix działa w Kodi 17.6?
Raczej na pewno nie od początku istnienia ta wtyczka wymagała kodi 18.
Odpowiedz
Oczywiście że nie, wkleiłem jakąś głupotę 18,7 mam , nawet w profilu jak wół że 18, cóż mogę powiedzieć przepraszam, że wprowadziłem w błąd 
(Na swoje usprawiedliwienie mogę dodać, że odwiedził mnie kolega z WHISKY 0,7L i pogłoski o mojej trzeźwości mogły być mocno przesadzone)
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
Hej.
Wtyczka Netflix w wersji 1.4.0
Mam ostatnio problem z synchronizacją dźwięku i obrazu. Jak uruchomię jakikolwiek film, to obraz jakby nie nadąża za dźwiękiem. Próbowałem stałego przesunięcia dźwięku, ale nie pomaga. Tzn. na początku jak uruchomię to jest prawidłowo, ale po chwili się się rozjerzdza. Jak po chwili oglądania wcisnę pauzę, to dźwięk staje a obraz jest jeszcze przez parę sekund wyświetlany.
Odpowiedz
REKLAMA:



Jaki sprzęt, jaki system. Jakie ustawienia masz w Netflix dotyczące jakości odtwarzania.

Ok. Już widzę. Raspberry. Ogranicz jakość do 720p bo więcej na pewno nie uciągnie.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Dokładnie na 3b+ 720p to max.
Za to na podkręconej 4b 1080p działa bez problemu Smile
Odpowiedz
Dzięki, pomogło. Faktycznie zapomniałem, mam Raspberr 3B+
Wcześniej działało prawidłowo z wyższą jakością. Zresztą jak sprawdzam obciążenie cpu to było w granicach 90%. A jak włączyłem w ustawieniach netflix "Profile VP9" to obciążenie procka miałem na poziomio około 60%. Przy zmianie na HEVC nie odtwarzało filmów.
Teraz jak ograniczyłem jakość do 720p to wykorzystanie procka mam ok 60% (tak samo przy VP9).
Przyznam, że dziwi mnie to, tym bardziej, że wcześniej chodziło płynnie na 1080p (tym bardziej, że przy VP9 tylko w około 60% wykorzystywało procesor).
Czytałem ostatnio, że netflix przechodzi na kodek AV1. Myślicie, że to dobrze dla nas? Będzie wsparcie w kodi i jaki sprzęt da sobie z nim rady?
Odpowiedz
Wcale nie lepiej... Akceleracja we wtyczce W Kodim działa tylko na sprzęcie z androidem z certyfikacją googla i Netflixa.
Na Linuxie Netflix odtwarzany jest tylko przy użyciu CPU - jak by streem miał być w AV1 to by pewnie nie wyciągneło więcej niż 480p na RPI, ze względu na to że AV1 jest dużo bardziej wymagający niż H264/265 Sad 

A tak w ogóle to na ten moment urządzeń ze sprzętową obsługą AV1 prawie niem ma na rynku - może jakieś najnowsze TV z tego roku.
wsparcie AV1 ma mieć Amlogic s905x4, ale nie nie wiem czy  pojawi się w tym roku.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości