Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NETFLIX KODI
#31
Wersja 14b22 sypie u mnie błędami na 3 różnych systemach... By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. w związku z czym nie zamieszczałem jej u siebie w repozytorium
W repozytorium zamieściłem dziś wersję 14b21 fixed z dodanym polskim tłumaczeniem.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
Niby hula ale na wersji 18 na 18.1 nie, sprawdze to jeszcze na czystych portable moze siedzi jakis niechciany dodatek w starszych wersjach który to sprawia ze są błedy takie a nie inne
Odpowiedz
#33
U mnie na czystym, świeżo postawionym kodi 18.1 działa bez problemów. Wersja b22 sypie błędami przy przechodzeniu do różnych pozycji menu, także nie wrzucałem jej do siebie. Autor wersji 14 już wie o błędzie i próbuje go wychwycić.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#34
@farben na mibox wtyczka działa w 4k Wink
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#35
mam na mecool K1 pro zainstalowany do internall coreelec w wersji 9.01 i zainstalowałem najnowszą kompilację daily 20190308build2. Próbując oglądać kreskówki tuner nie ogarnia jakości, ale oglądać Thor Ragnarok nie było żadnej zwiechy ani przycinki. Ustawienia jakości zostały po HBO GO czyli wymuszanie najwyższej możliwej jakości. Czy na moim tunerze nie ma hardwarowego renderowania?
Odpowiedz
#36
(10-03-2019, 10:59 AM)mjw napisał(a): @farben na mibox wtyczka działa w 4k Wink

No i git, wiedziałem że to był dobry zakup Smile Ostatnio zrezygnowałem prawie z Kodi uruchamiam czasem do lokalnej biblioteki tylko, reszta przez dedykowane apki Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
Do repo dorzuciłem daily20190308build2, oraz pozostałe wersje - czyli
plugin.video.netflix-0.14.0beta21_fixed
plugin.video.netflix-daily20190308
plugin.video.netflix-daily20190308build2
Można sobie "potestować"
Ostatnie daily20190308build2 działa idealnie, bez błędów, szybko. Wymagało tylko ponownie ustawienia widgetu
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#38
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#39
@farben ja żałuję zakupu miboxa. Jedynym jego plusem jest DRM i Netflix (który i tak nie działa idealnie...).
Na fergusonie z tego co wiem też Netflix w 4k we wtyczce działa.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#40
Dla mnie ideał, za 250zl? Zero problemów a miałem już różne boxy od rockchipa 3066 przez fergusona atv na s912 kończąc Smile Netflix lata, HBO GO, Ipla tv włącznie z PSP 4K, Play Now TV, nawet IPTV znacznie lepiej działa w tivi mate niż Kodi. Wszystko po wifi. Kiedyś się zastanawiałem czy wyjdzie wreszcie wersja Kodi, która będzie działać normalnie na platformach na które jest wydawane, bez pasjonatów od Coreelec/Libreelec. Zdaje się że to nigdy nie nastąpi Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości