Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z wtyczką KODI od kodiver
#1
Lightbulb 
Witam serdecznie , zwracam się do was z prośbą o pomoc przy instalacji wtyczki wizji, 
przejdę może odrazu do rzeczy . Próbuje zainstalować wtyczkę wizjitv korzystając z tego poradnika :
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
lecz niestety nie potrafię tego zrobić mimo że robię wszystko krok po kroku ale niestety nie widzę możliwości zainstalowania z reperytorium , dodałem link do menadżera plików i tp. ale nadal nie widzę nigdzie wtyczki od kodivera  dodam że próbuję dopiąć swego na Telewizorze z systemem Android . 
Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
nikt nie potrafi ? Sad Narzeczona mnie zabije !! Sad P O M O C Y !!
Odpowiedz
#3
Właśnie sprawdziłem na Android TV i bez problemu się instaluje. Co dokładnie się dzieje u ciebie? Dodaj źródło w menedżerze plików By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. .
Następnie wejdź w dodatki -> pudełeczko u góry po lewej -> zainstaluj z pliku zip -> wybierasz wcześniej dodane źródło Kodiver -> wybierasz plik repository.kodiver.zip
Następnie wracasz do zainstaluj z repozytorium -> wchodzisz w zainstalowane repozytorium kodiver -> wtyczki wideo -> wizja.tv

Musi działać. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
Próbował dodać link zawarty w poradniku przez menadżer plików co w efekcie nie dało mu nic. Chociaż zastanawiam się gdzie przeczytał by wpisywać link w menadżerze plików.
Odpowiedz
#5
@zm1c4l ja w komentarzu komuś podałem inny sposób instalacji na szybko do jakiegoś telewizora, który nie pozwalał na pobieranie plików. W takim wypadku wrzuciłem plik z repo tutaj By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Oficjalny sposób instalacji wtyczki to tak jak w oryginale w poradniku.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
udało sie , przepraszam za kłopt Smile wydaje mi się że kodi nadpisał mi to źródło w reperytorium przez co nie mogłem tego rozpakować lub zainstalować z tego względy ze wywalało mi kodi :/ od 17.4 kodi strasznie chodzi ;/ ale wtyczka działa ! Smile dziękuje bardzo za pomoc ! Big Grin niech bóg wam to w dzieciach wynagrodzi Tongue
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Hmm. @mjw usun prosze z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. wtyczke wizjatv. Masz tam stara wersje 0.46 a najnowsza (z fixem do "tylko-eleven") jest w 0.47. Niech to nikogo nie myli. A instalacja samego repo wystarzy (jesli sie nie myle) zeby szly updatey wtyczek.
Odpowiedz
#8
@kodiver wywaliłem folder zip.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#9
Ja posiadam wtyczke od MrKnow 0.2.4 wizja.tv i jeśli wchodząc w tą wtyczkę pokazują Ci sie tylko "..." wystarczy kliknąć w lewo na pilocie lub klawiaturze i pod "Szukaj" ustawić na "Wszystkie" po czym pokażą się dwa foldery, czasami po zainstalowaniu od razu będzie hulać, a czasami trzeba to przestawić. Poza tym używam m-TVGuide gdzie jest o wiele lepiej, bo razem z EPG tak jakbym używał normalnego dekodera. Trzeba wpisać adres, dane do wizji i wszystko pięknie tylko zamiast 84 programów jest 76, a z tych ważniejszych nie ma tylko Nsport+ jeśli ma ktoś lepszy adres gdzie wszystkie programy znajdują się to proszę o link.
Odpowiedz
#10
@kodiver witam. Na kodi nie działa Leisure-streams pisze błąd dodatku ..................
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości