Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AEON MQ8
Witam.

Pojawiła się niedawno nowa wersja skinu AEON MQ8 2.8.0
Wygląda bardzo dobrze chociaż jest w nim jak dla mnie za dużo opcji. Wśród tych wszystkich opcji nie mogę nigdzie znaleźć ustawienia w którym mógł bym np w menu start dodać coś bezpośrednio z folderu.
Przykładowo mam udostępniony folder z koncertami na moim serwerku NAS. Chciałem po prostu podmontować bezpośrednio folder Koncerty do menu start ale nie znalazłem takiej opcji. Podobnie mam z bajkami. Filmy i seriale same się podmontowały bo mam bo mam je w bibliotece.

Poza tym brakuje mi jeszcze podczas odtwarzania filmów jak nacisnę OK na pilocie to na tym małym panelu niema informacji o tym jakie jest audio i wideo obecnie (dolby digital, 5.1, 4K, 16:9 itp).
Da się to jakoś włączy lub zrobić?

Jeszcze się też zastanawiam czemu nikt jeszcze w żadnej ze skórek do KODI nie wprowadził widoku takiego jak jest w aplikacji netflix/amazon prime video czy na stronie netflix/amazon prime video. W sensie żeby była kategoria a pod nią kafelki z nazwą filmu czy serialu np ostatnio dodane. I tak zrobić całe menu. Fajnie to wygląda na stronie netflixa, a widoki zazwyczaj w skórkach KODI to albo same kafelki albo same napisy.
Odpowiedz
REKLAMA:

Co do wyglądu jak netflix to możesz go uzyskać By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!

Odpowiedz
Wygląda rewelacyjnie. Tylko pewnie nie da się kliknąć w Popularne albo Nowe Seriale tak żeby przeniosło głębiej do biblioteki. Pewnie da się jedynie wchodzić przez te okienka.
Ktoś też w komentarzach napisał że nie da się w ten sposób dodać opcji "szukaj".

Szkoda że w Eminence 2.0 od Silvo niema takiego wyglądu. Bardzo lubię tą skórkę.
PS
Jeszcze jak by do tego dodać tak jak jest w netflix że po najechaniu na film czy serial włącza się zwiastun to już ideał by był.
Odpowiedz
Pobrałem z forum KODI Titan BINGIE - KODI 18. Zrobiłem mały test i lipa. Jak wejdę we wtyczkę netflix i sprawdzam jakie mam dostępne widoki to nie mam możliwości wybrania widoku netflix. Co ciekawe jak włączę HBO GO Polska to tam mogę wybrać widok netflix. Jaja jakieś.
Odpowiedz
Pewnie źle ustawiony typ content we wtyczce Netflix. Można w niej natomiast wymusić widoki w ustawieniach. Nie znam id dla skórki titan.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Odpowiedz
Netflix nie zadziała tak jak hbigo ponieważ hbogo nie wymaga logowania przed przeglądaniem zawartości. Netflix tego wymaga.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!

Odpowiedz
REKLAMA:

@mjw w aura da się to bez problemu ustawić. Jak już mówiłem można też w samej wtyczce wymusić poszczególne widoki. Ale trzeba znać ich id
Odpowiedz
Tomek możesz coś więcej napisać jak to poustawiać we wtyczce? Trochę się znam ale nie jestem expertem.
Skąd takie ID wydobyć i gdzie dokładnie wpisać?
Domyślam się że we wtyczce netflix w widok i pewnie niestandardowe ale pewien nie jestem.
Odpowiedz
Dobre miejsce, ale id dla tej konkretnej skórki nie znam. Trzeba by zetknąć w jej źródła. Wieczorem to zrobię.
Odpowiedz
Ok. Czekam na wieści. Żeby dopasować pod siebie tą skórkę trzeba trochę czasu.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości