Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nie do końca działa wyszukiwarka
#1
mam problem z wyszukiwarka
nie moge wyszukiwac w exodusie fanfilmie i praktycznie wszystkich wtyczkach od kilku dni wchodzac w gatunki itd
stalo sie to z dnia na dzien a nie dokonywalem w kodim zmian

wchodze we wtyczke np fanfilm i przechodze do filmow
stamtad wchodze w gatunki i wybieram komedie
pojawia sie kolo zebate i chwile mysli
i z powrotem wraca do ekranu z wyborem gatunku

jedyne co dziala to wyszukiwanie przez tekst ale to jest troche denerwujace bo z dnia na dzien przestalo mi to dzialac
odinstalowalem wszystko lacznie z profilami i plikami kodi i zainstalowalem ponownie ale dalej to samo

kodi 17.6
resolver od was moze to ma znaczenie

w logach cos takiego
fanfilm plugin version 2019.03.14.1
media version 2019.01.26.0

i na poczatku

ERROR XFILE::CDIRECTORY::GETDIRECTORY - ERROR GETTING
ERROR: PREVIOUS LINE REPEATS 6 TIMES
ERROR: XFILE::CDIRECTORY::GETDIRECTORY - ERROR GETTING PLUGIN://PLUGIN.VIDEO.FANFILM/?ACTION=MOVIES&URL=VIEWS
ERROR: CGUIMEDIAWINDOW::GETDIRECTORY(PLUGIN://PLUGIN.VIDEO.FANFILM/?ACTION=MOVIES&URL=VIEWS) FAILED
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Mam to samo na laptopie z windows 7. W kategorii filmy wyszukuje mi tylko w dziale "Trendy", w pozostałych działach (gatunek, rok itp.) tylko zakręci się kółko i nic się nie pokazuje.
Pisałem już kiedyś o tym problemie, załączałem logi, ale jakoś nikt nie był w stanie podać rozwiązania tego problemu.
Na Mi Box działa mi za to bez problemu i jego głównie używam, więc nie drążyłem dalej tematu.
Odpowiedz
#3
zmieniłem na leję i działa
Odpowiedz
#4
Mam to samo na Android xiaomi MIBOX. Dodam że wcześniej wszystko działało bardziej lub mniej ale zawsze jakoś.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości