Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Goldvod wciąż działa?
#1
Witam
Orientuję się ktoś może czy gold vod działa bo na wykopie są posty ze padło a widzę że usunęli dość ważna dla mnie metodę płatności i pozostawili same metody płatności przez btc. Ktoś coś?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Goldvod działa a btc możesz kupić w inpay. BTC to bezpieczna metoda płatności zwłaszcza dla nich.
Odpowiedz
#3
(02-04-2019, 01:30 PM)Rocksu napisał(a): czy gold vod działa bo na wykopie są posty ze padło a widzę że usunęli dość ważna dla mnie metodę płatności i pozostawili same metody płatności przez btc. Ktoś coś?

Oczywiście, że działa...a interesująca Cię płatność Bitclick, wróci, zawsze wraca [Obrazek: k045.gif]

Zresztą, nawet gdy w danym momencie nie widnieje w "metodach" płatności, wyżej wymieniona forma, to i tak posiadając zakupiony e-voucher Bitclick, w rubryce Wprowadź kod, po wklejeniu przyjmie, także don't panic  [Obrazek: g025.gif]
Odpowiedz
#4
(02-04-2019, 01:56 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(02-04-2019, 01:30 PM)Rocksu napisał(a): czy gold vod działa bo na wykopie są posty ze padło a widzę że usunęli dość ważna dla mnie metodę płatności i pozostawili same metody płatności przez btc. Ktoś coś?

Oczywiście, że działa...a interesująca Cię płatność Bitclick, wróci, zawsze wraca [Obrazek: k045.gif]

Zresztą, nawet gdy w danym momencie nie widnieje w "metodach" płatności, wyżej wymieniona forma, to i tak posiadając zakupiony e-voucher Bitclick, w rubryce Wprowadź kod, po wklejeniu przyjmie, także don't panic  [Obrazek: g025.gif]
A orientujesz się tylko może ile kosztuje bitclick w najtańszej wersji dla tego serwisu... Tzn w najkrótszej liczbie dni (chyba 4 było?) Chce tylko narazie przetestować bo Perfectmarket cały czas działa tylko nie wiem jaka kwota

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#5
(02-04-2019, 02:34 PM)Rocksu napisał(a): Tzn w najkrótszej liczbie dni 
tylko nie wiem jaka kwota


[Obrazek: c96612a1656638fa.jpg]
Odpowiedz
#6
(02-04-2019, 03:35 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(02-04-2019, 02:34 PM)Rocksu napisał(a): Tzn w najkrótszej liczbie dni 
tylko nie wiem jaka kwota


[Obrazek: c96612a1656638fa.jpg]
W jakiej kwocie 14 dni?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#7


Podziękowali: Rocksu
Odpowiedz
#8
Mam premke, fajnie to chodzi choc brakuje kilku kanalow. Oplaca mi sie przechodzic na inny serwis czy lepiej tu zostac? Wspoldziele konto z kilkoma osobami.
Odpowiedz
#9
(04-04-2019, 08:05 PM)Rocksu napisał(a): Mam premke...Oplaca mi sie przechodzic na inny serwis

W trakcie wykupionego okresu premium, absolutnie nie [Obrazek: k050.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości