Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uceglony m8s pro W
#1
Witam, mam problem z m8s, chciałem zainstslowac android tv z aktualizacji 20190216, wszystko instslowalo się do końca, jednak nie zrestartowal się już tv box. I teraz mam problem bo podlaczajac do komputera, Windows nie wykrywa go pod usb, tym samym nie mogę użyć usb botning tool. Próbowałem zewrzec nóżki też nic się nie dzieje. Świeci się tylko czerwona dioda. Macie jakieś pomysły co jeszcze można zrobić? Przesyłam zdjęcie plytki
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Łączysz ze sobą te dwa piny w prawym górnym rogu koło diody??
Odpowiedz
#3
Tak jak w poradniku musisz zewrzeć w miejscu gdzie powinien być przycisk reset i trzymając podłączyć krótkim kablem usb -> usb. Czasami zasilanie jest za słabe i trzeba podłączyć boxa do prądu.

Możesz jeszcze spróbować użyć karty pamięci, nagrać obraz na kartę i uruchomić boxa z resetem.
Aby przygotować kartę użyj tego programu: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
Tak, wszystko wg poradnika robię, drucikiem wciskam też reset. Kabel usb mam 1.5 metra, podłączyłem też zasilanie i też nic nie działa. A podpowiecie które dokładnie nóżki na karcie pamięci zewrzec? Bo może źle wybralem
Odpowiedz
#5
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Co prawda na video jest inny model ale procedura wygląda tak samo.
Odpowiedz
#6
Do resetu wiedziałem, bardziej chodziło mi o nóżki w pamięci nand.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
Trochę ruszyłem z miejsca, mianowicie jak zewre 29-30 na pamięci, gdy usb jest podłączone to Windows wykrywa tv boxa, zaczyna instalować firmware, ale dochodzi do 4% i się rozlacza :/
Odpowiedz
#9
Za długi kabel usb...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#10
Skrocilem kabel na jakieś 30 cm i też nic, mam wrażenie że nic nie daje ten reset, żadnych objawow
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości