Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Początkującym nie jestem ale :)
#1
Hej jak mowie początkujący nie jestem ale nie bede ukrywał nie mam czasu na budowe własnego centrum medialnego :Smile

Który z dostępnych buildow polskich bedzie lekki bez niepotrzebnego bałaganu we wtyczkach i z wygodną skórką?

Przyzwyczajony jestem do skorki Xonfluence ale dzis postanowiła mi zrobić psikusa i się zaktualizować wywalając wszystkie moje skróty i po przypisywane kategorie (Wtyczki sa zainstalowane ale nie ma odnośnikow na tzw pulpicie)

Nie mam czasu na konfiguracje wiec postanowiłem sprawdzić coś gotowego śmiało co polecacie? Tylko uargumentujcie wybór
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Cóż... Ogólnie mówiąc nie polecamy buildow. Ale...
Ale ze względu na współpracę z ekipą cherry, oraz fakt że te buildy są bezpłatne mogę je śmiało polecić. U teścia postawiłem pół roku temu build cherry (nie cmkodi, nie tom, tylko zwykłe cherry) i działa idealnie, ogarnął go, nie ma problemów. Do tego stopnia że nie dzwoni do mnie że coś nie działa... A to już dużą zaletą takiego buildy gdy ktoś rozpoczyna swoją przygodę z kodi i nie ma problemu.
Skórka przyjemna, dość sprawnie to chodzi, nie wywraca się co chwile., Ładnie się aktualizuje.
Ale... Osobiście wolę samemu zrobić swój zestaw z 5 wtyczkami...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości