Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsze darmowe lub najtańsze sposoby na pobieranie filmów/seriali
#4
Cytat:pobierając jakikolwiek torrent z publicznego trackera nawet będąc w PL nie możesz czuć się bezpieczny zwłaszcza z osłoniętym IP lub lewym VPN.
Tak wiem, chodziło mi o to że w Polsce były fale ścigania ludzi głównie za ściąganie polskich produkcji np. głośna afera z filmem "Wkręceni". Z zagranicznymi produkcjami nie było tak głośno, co oczywiście nie znaczy że nikt nie miał z tego problemów.

Cytat:Kolejny absurd to płacenie za premium wyżej wymienionych kont za najpewniej pirackie treści.
Jest jakość i legalne pobieranie, dlaczego więc jest to absurdem? Nie mówię że to najlepsza opcja. Są także serwisy które dają dostęp do wszystkich tych stron.

Cytat:Podsumując radziłbym Ci zakup VPS do torrentów do kodi a nawet z możliwością utworzenia VPN ale coś mi mówi że nie jesteś w tym biegły.
Kiedyś coś tam kombinowałem z VPS, ale chwilę, dla zabawy. Masz rację, nie jestem w tym biegły. Ale czytałem że VPS dla pobierania torrentów to też tak średnio, większość tego zabrania.

(13-05-2019, 02:40 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(13-05-2019, 01:58 PM)dabroviec napisał(a):  w polsce

Co to ma być?! 

Taki kraj, fakt, powinienem napisać z dużej litery.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Najlepsze darmowe lub najtańsze sposoby na pobieranie filmów/seriali - przez dabroviec - 13-05-2019, 03:51 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości