Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ferguson FBOX ATV
#1
Witam mam zamiar kupić ten Box, oczywiście dla KODI tylko proszę nie piszcie, żebym rad szukał w google czy youtube. Chcę wiedzieć co wy sądzicie, czy warto kupić? Znalazłem za 288zł więc w miarę tanio. Mam nadzieję, że tu rozwiąże swoje wątpliwości.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
A dlaczego nie mamy tak pisać, skoro google zwraca świetny wynik do świetnego testu, na świetnej stronie:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Są b. ciekawe komentarze...
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Znalazłem coś takiego na hdtv.com.pl cytuję: "Źle odtwarzane są materiały filmowe ze streamu live" więc jak wam odbiera? Chyba nie kupię bo dużo negatywnych komentarzy. To co kupić doradzcie?
Odpowiedz
#4
Już któryś raz rozmawiamy w tym temacie. Nie określasz swoich potrzeb, co chcesz z boxem robić. Więc nie wiemy co poradzić
Inny box, jeśli zależy ci na Netflixie w 4k, inny gdy to olewasz.
Inny gdy zależy ci na emulacji starych gier. Inny gdy masz kino domowe.
Inny gdy nie chcesz zużywać androida... i tu znowu sa zdania podzielone - jednemu jedno, innemu drugie potrzebne.

Ja ci powiem że od ponad roku mam Sidiwen X11 kupiony u mainfrendów za 130 zł - 2/16 pamięci s905x na pokładzie.
Chcesz full bajerów - Nvidia Shield
Chcesz sprzęt przyszłościowy - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - ale bez Coreelec jak na dziś, więc dla mnie odpada kompletnie.
Chcesz Netflixa w 4K - szukaj boxów z certyfikacją.

I teraz najważniejsze - każdy box ma wady, każdy ma zalety.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
Chcę tylko KODI i wtyczki: internetowa.tv, Sportowa.tv i FanFilm. To chyba tyle. No najważniejsze, żeby nie resetowało samo WiFi, a przeczytałem że tak robi?
Odpowiedz
#6
Wifi zawsze jest bolączką - nic nie zastąpi kabla
Jak dla mnie przy takich wymaganiach - dowolny s905x z 2/16 gb + Coreelec na szybkiej karcie. Nic nie będzie szybsze.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Nie interesują mnie żadne Netfixy czy HBO GO. A co sądzisz o XIAOMI MI BOX S CZARNY? Jeśli chodzi o rozłączanie WiFi na przykład na telewizorze LG jeszcze ani razu nie rozłączyło, ale na drugim TV (tam gdzie będzie BOX) z firmy JVC już rozłącza więc szukam jakiejś pewnej wtyczki.
Odpowiedz
#8
Dla mnie odpada - brak możliwości zainstalowania Coreelec. Ale jak chcesz się bawić tylko androidem to ponoć spoko.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#9
Możesz się jeszcze odnieść do tego co dopisałem to posta wcześniej?
Odpowiedz
#10
Odpuszczając Netflixa, oraz nieszczęsnego  CoreELEC [Obrazek: e020.gif], w dzisiejszej dobie, plus spokój na kilka lat, kupujemy w konfiguracji co najmniej => Amlogic S905X2 + 4GB DDR4 + 64GB pamięci wewnętrznej + WIFI 5G + LAN 1GB + USB 3.0


Na przykład [Obrazek: strzala-ruchomy-obrazek-0432.gif]



[Obrazek: TV-BOX-X96-MAX-4-64-GB-ANDROID-SMART-TV-...ku-MP3-WMA]
koper napisał(a): co sądzisz o XIAOMI MI BOX S CZARNY?

Nie interesuje Cię Netflix, to gorzej wybrać nie mogłeś   [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości