Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Youtube Music
#1
Czy da radę tak wyświetlam na przykład Guns n Roses puszczam pierwszą piosenkę i jak się kończy to nie włacza się kolejna. Da radę żeby szły po kolei?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(25-05-2019, 12:42 PM)koper napisał(a): Czy da radę tak wyświetlam na przykład Guns n Roses puszczam pierwszą piosenkę i jak się kończy to nie włacza się kolejna. Da radę żeby szły po kolei?

Pewnie da radę, po najmniejszej linii oporu  włączyć w opcjach "autoodtwarzanie"...dwa, po zalogowaniu stworzyć własną playlistę...trzy, iść na całość  kupując usługę YouTube Music Premium...a cztery jeszcze zdążysz się chyba załapać na "promocję"...Przez pierwsze dwa tygodnie od premiery użytkownicy mają możliwość testowania usługi Premium przez trzy miesiące za darmo.
Odpowiedz
#3
Nie ma opcji autoodtwarzanie w ustawieniach. A może znacie inne serwisy z teledyskami, które odtwarzają dalej następne w kolejce.
Odpowiedz
#4
(25-05-2019, 02:51 PM)koper napisał(a): Nie ma opcji

Ustawione na pasku => Powtarzanie wyłączone => wtedy odtwarza dalej następne utwory z Kolejki  
Odpowiedz
#5
Gdzie to jest "Ustawione na pasku"? Nigdzie nie widze.
Odpowiedz
#6
(25-05-2019, 03:45 PM)koper napisał(a): Gdzie to jest

[Obrazek: 6e1fda43d6dec0a2.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Youtube przez KODI nie wyświetla reklam, bo nie zauważyłem?
Odpowiedz
#8
Odpowiedź jest na forum, do odnalezienia w pięć sekund, ale wiem nie wymagajmy cudów  [Obrazek: k045.gif]

koper napisał(a):bo nie zauważyłem?

No to jeszcze raz, jeszcze raz, aż samodzielnie zauważysz, ta "czynność " to nic trudnego, odrobina skupienia w połączeniu z ukierunkowaniem uwagi, słowo "zauważyć" tylko tak brzmi nieswojsko [Obrazek: a070.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości