Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ALLTUBE - wtyczka
#1
Witam, czy wtyczka ALLTUBE działa ? Pytam, ponieważ po aktualizacji Kodi z 18.2 do 18.3 Leia alltube nie działa. Przy uruchamianiu jest kominikat "Błąd uruchamiana dodatku".
Proszę o odpowiedź.

P.S.
Jestem świeżakiem - stąd pytanie. Jakie wtyczki polecacie do filmów (Lektor, Dubbing) i seriali?

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(02-07-2019, 07:44 AM)sipexcom napisał(a): po aktualizacji Kodi z 18.2 do 18.3 Leia alltube nie działa. Przy uruchamianiu jest kominikat "Błąd uruchamiana dodatku".

Alltube.tv wersja mbebe - 2.6.7 działa bez problemu, także don't stres  [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#3
(02-07-2019, 09:01 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(02-07-2019, 07:44 AM)sipexcom napisał(a): po aktualizacji Kodi z 18.2 do 18.3 Leia alltube nie działa. Przy uruchamianiu jest kominikat "Błąd uruchamiana dodatku".

Alltube.tv wersja mbebe - 2.6.7 działa bez problemu, także don't stres 
Dzięki.
Odpowiedz
#4
W wtyczki polecane znajdziesz na głównej stronie kodiwpigulce.pl lub tutaj:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
Podpinam się trochę pod temat. Używając kodi na tablecie aktualizacja do najnowszej wersji kodi powinna się zaktualizować sama?
Odpowiedz
#6
Tak, jak tylko wyjdzie w sklepie Play. Chyba że masz wyłączone automatyczne aktualizacje.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Dziękuję za informację. Aktualizacje są włączone pozdro
Odpowiedz
#8
Sprawdzałem i jest w sklepie play już wersia kodi 18.3. Mam zainstalowane kodi na tablecie i tam mam wersie wcześniejszą. Wystarczy wejść na sklep play i zainstalować nowszą wersie??
Odpowiedz
#9
Jak na tablecie wejdziesz w sklep google to będzie zamiast "Instaluj" pisało "Aktualizuj". Czy ty nie możesz sam tego sprawdzić?
Bo za chwilę zaczniesz zadawać pytania w stylu którym palcem lepiej klikać...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#10
Ok dzięki już mam myślałem porostu że samo zassa ale dałem aktualizuj i jest już dziex
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości