Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecool KM9 Pro - wasze zdanie/opinia
#11
No Mibox przycina na wyższej jakości YT. Mi do 720p dawał radę, ale potem dupsztal. Z netflixa i tak nie korzystam, bo nie ma tam nic ciekawego. Sport castuję z komputera i śmiga.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Żadna wersja netflixa nie dziala na tym boxie? A hbo go?

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#13
HBO GO jako wtyczka działa, co do Netflixa mogę wieczorem sprawdzić czy działa w SD w wersji tabletowej, raczej powinien tak samo z wtyczką ale już nie pamiętam.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#14
Bo jak kojarze Corelec nie wspiera procka S905X2 w tym boxie, czyli wtyczka działa normalnie w zainstalowanym kodi, to juz coś. A co właśnie z nieszczęsnym netflixem...

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#15
Odpowiedz
#16
Nie próbowałem włączyć HDMI CEC. Teraz już niestety tego nie sprawdzę.

HBO GO działa na Mecool bez problemów.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Również nie potwierdzam przycinania YT na Mi Box, co prawda bez S, ale YT działa w 4K i 60fps po wifi jak talala Smile
Odpowiedz
#18
Teraz sprawdziłem ponownie:
- HBO GO Android TV aplikacja działa w 1080p oraz wtyczka Kodi,
- Netflix Android TV nie działa, wtyczka do Kodi w 540p i aplikacja tabletowa (obsługa myszką) też tylko 540p.

Chromecast też bez zarzutu działa.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#19
(10-07-2019, 10:04 AM)mjw napisał(a): Teraz sprawdziłem ponownie:
- HBO GO Android TV aplikacja działa w 1080p oraz wtyczka Kodi,
- Netflix Android TV nie działa, wtyczka do Kodi w 540p i aplikacja tabletowa (obsługa myszką) też tylko 540p.

Chromecast też bez zarzutu działa.
To całkiem nieźle, ciekawe tylko czy jest jakaś szansa, że będzie skomplikowany coreelec na ta platformę, bo póki co to nic tego nie zapowiada
Jak dla mnie spory minus to wolny ethernet (nie mam, nie testowałem, operam się na testach), za to dużym plusem jest usb 3.0. Może ktoś przetestować prędkość po lanie?

Chyba się pośpieszyłem z zakupem beelink gt1-a, ktoś chętny?

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#20
(10-07-2019, 10:20 AM)steafnio2340 napisał(a): Jak dla mnie spory minus to wolny ethernet (nie mam, nie testowałem, opieram się na testach)

Czy ten LAN taki faktycznie wolny, pojęcie względne, bardzo ogólnikowe, dużo zależy od routera i parametrów jego portów LAN, o max szybkości łącza nie wspomnę  [Obrazek: e020.gif]


[Obrazek: edf188efc039ca10.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości