Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fan film i resolver co jest nie halo
#1
Witam ostatnio postawiłem kodi na nowo.
Mam problem z fanfilmem lub resolveurl.
Nie odtwarza mi większości źródeł.
Na telefonie mam starsze wersje resolveurl i fanfilma .
Oba pokazują identyczne źródła ale na pc większość nie działa ( a na telefonie odtwarza).
Ta sama sieć wifi

A dodam że na pc mam z repo ptw z stronki kodi w pigułce. Instaluje fanfilma. I zauważyłem iż zaraz wyskakuje aktualizacja repo ptw i po tej aktualizacji już fanfilma nie ma w repo.
Coś nie tak jest??
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Nie chce obrazić programistow ktorzy przejeli projekt fanfilm ale szczerze ta wtyczka w ostatnim czasie to porażka jestem po prostu szczery kiedyś tam działało wszystko dzis tak z lekka nie dziala nic uparcie ciśnięte jest zeby korzystac z resolveurl z PTW itd ale to niewiele daje i niech ktos mi powie ze to wina dostawcy internetu odrazu odbije pileczke sorki uzywam VPNa i real debrida wiec to odpada osobiscie jesli bardzo ci zalezy na lektorze i wtopionych napisach polecam wtyczke scrubsv2 dobrze zgarnia polskie linki ale ang to porazka do tego exodus redux i da sie zyc ewentualnie jak uzywasz Real debrid to mozna gai uzywac
Odpowiedz
#3
Napisz By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. tam są fachowcy od scraperów polskich pewnie doradzą
chyba ze znów czekają na kogoś żeby naprawił scrapery,znów będą mieli nową wtyczkę godną uwagi.................
Odpowiedz
#4
Z Fanfilmem poczekajcie na aktualizację. Na pewno będzie. Ale jest sezon urlopowy i większość osób siedzących na wtyczkami ma inne zajęcia...
A na kodi dla zabawy ci fachofcy są super... długo się naczekasz.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
A ktoś mi wyjaśni dlaczego fanfilm bardzo mało wyszukuje źródeł z filmwebooster? Kiedy dodatek dedykowany tej witrynie znajduje ich o wiele wiele więcej.
Na tę chwilę u mnie lepiej działa filmwebooster niż fanfilm.
Jedyne mankament filmwebooster to dodawanie do biblioteki.
Odpowiedz
#6
Dokładnie ta sama odpowiedź co poprzednio. Scraper padł. Dodatek zupełnie inaczej działa, więc może działać. Trzeba czekać na poprawkę.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(28-07-2019, 06:27 PM)Tomek napisał(a): Dokładnie ta sama odpowiedź co poprzednio. Scraper padł. Dodatek zupełnie inaczej działa, więc może działać. Trzeba czekać na poprawkę.

Wróciłem z urlopu i dzieciaki mnie męczą o bajkę, wchodzę a tu zonk, nic  z RealDebrid. Myslałem, że może chodzi o przerwę, nie było mnie prawie miesiąc. Wbiłem w ustawienia kont, a tam nawet opcja RD zniknęła. Tomek czy to też może mieć związek bieżącymi kłopotami czy to grubsza sprawa, albo coś wcześniejszego? ujeżdżam Kodi 18.1.
Odpowiedz
#8
@KenMcCoy dodawanie real-debrid jest tam gdzie zawsze, fanfilm -> narzedzia -> ustawienia, konta -> Ustawienia ResolveURL
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wrzuć dzieciakom coś ze strony agusiq-torrents do RD i odpal naszą wtyczką
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#9
Odpowiedz
#10
Rejestrujesz się na agusiq-torrents, wybierasz tytuł jaki Cię interesuje i pobierasz plik .torrent, następnie dodajesz do RD: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
upewniasz się, że przy dodawaniu torrenta zaznaczysz tylko jeden NAJWIĘKSZY plik wideo. Po chwili będzie pobrany i klikasz tam na pudełko. Wtedy możesz oglądać z naszej wtyczki do RD.
To jeśli potrzebujesz głównie treści z polskim lektorem/dubbingiem. Jeśli wystarczy Ci po angielsku z napisami to posiadając RD możesz sympatycznie korzystać np z Seren. Smile
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: KenMcCoy
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości