Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OSMC uruchamianie menadżera telewizji 0%
#1
Witam mam problem z osmc postawionym na raspberry pi 3. Cały czas uruchamia menadżera telewizji. Raz odrazu wczyta a raz mieli i cały czas 0%. Listę kanałów mam fizycznie na pendrivie. Na Xbianie problem nie występowal, ale proporcje obrazu non stop sie zmienialy, rozłączało z hdmi. Miał ktoś podobny problem?
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Ja to miałem tylko złe wspomnienia z OSMC i dlatego korzystałem z LibreELEC. A wrzuć z ciekawości tę listę do na kartę z OSMC z pendrive poprzez, np menedżer plików w Kodi i wtedy zobacz.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Dzięki LibreELEC ruszyło jak narazie. Mam nadzieje, że bedzie ok. Dzieki za pomoc Smile
Odpowiedz
#4
Niestety od pewnego czasu OSMC schodzi na psy...
Błąd o którym piszesz był już w wersji alpha kodi 18 jakiś rok temu, jak widać jest nadal.
Podobnie jak kilka innych upierdliwych rzeczy - autor nie śpieszy się z ich usuwaniem, czytając forum OSMC czy też listę zmian przy mięsięcznych aktualizacjach jest tylko lista zmian i usprawnień dla ich pudełka - Vero 4k i tak jest od kilku wydań.
Raspberry pi chyba straciło priorytet.
Szkoda bo za czasów kodi 16 czy 17 był to najlepszy media center na raspberry pi...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości