Ankieta: Poradnik o nagrywaniu IPTV
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
TAK
88.89%
24 88.89%
NIE
11.11%
3 11.11%
Razem 27 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IPTV Nagrywanie
#21
Na MiBox mam podpięty pen jako pamięć wewnętrzna ale nie mogę z jakiegoś powodu nagrywać. W CoreElec mogę nagrywać ale że wgrałem go do pamięci wewnętrznej swojego leciwego MiniMX to mam jakieś 6GB wolnego. Mam kartę ale jak wymusić nagrywanie na niej?
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Nie wiem teraz czy pytasz Farben o core czy androida. Ale jedna zasada działa zawsze i tu i tu. Trzeba najpierw utworzyć katalog i podać do niego ścieżkę nigdy bezpośrednio na dysk. Linux a raczej unix  tego nie lubi. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#23
Ok oba problemy rozwiązane Smile
Dla MiBox trzeba ściągnąć ffmpeg stąd By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. wersja armv7-a (ja wrzuciłem wersję full, nie sprawdzałem lite)

W CoreElec wystarczy zmienić ścieżkę w pliku settings.xml wtyczki IPTV Recorder i gra, znaczy nagrywa.

Niestety pojawił się nowy problem. Z wielu kanałów nie da się nagrywać bo IPTV Recorder czyta epg po tvg-name. Ehh muszę przerabiać epg Smile
Odpowiedz
#24
Słuchajcie a da się coś zrobić żeby IPTV Recorder po uruchomieniu się systemu szybciej wczytał dane dla siebie - listę programów i epg? Bo obecnie zanim zakończy to mija u mnie jakieś 2 minuty.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#25
W ustawieniach wtyczki IPTV Recorder możesz zmienić czas. Domyślnie jest to chyba 60 sekund.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#26
Panowie, mam pytanie dot. tvheadend. Czy używaliście plist z teleelevidenie? Jeśli tak, to którą wybrać, aby była najbardziej odpowiednia i czy jest jakiś sposób na to, by wczytały się wszystkie kanały z listy i w kolejności takiej jak na liście?
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
Trochę nie to miejsce na ten post ale odpowiem, lista non apple devices auto detect.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#28
Dzięki, tvheadend służy w końcu (m.in.) do nagrywania IPTV, więc poniekąd tu też można o to zapytać Wink
A co do ilości zaimportowanych kanałów i ich kolejności masz jakąś radę?
Odpowiedz
#29
W sumie nie, nigdy nie zmieniałem kolejności kanałów bo mi to bez różnicy Tongue
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#30
hejka dwie sprawy.Moi drodzy,czy moge poprosic o link do ściągnięcia najnowszej wersji ffmpeg na Nvidia Shield Pro oraz prosze o info,jak sformatowac zewnetrzny dysk na wewnętrzny,tak żeby móc ustawić do nagrywania
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości