Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór iptv
Odpowiedz
REKLAMA:



Hej,
Jak skonfigurować picony w OTT Navigator? Jakoś nie mogę znaleźć do tego opcji..
Odpowiedz
(22-05-2023, 10:42 AM)Skubi napisał(a): Jak skonfigurować picony w OTT Navigator?

Co kryje się, pod tym enigmatycznym zwrotem?


[Obrazek: HOGQLT6l.jpg]
Odpowiedz
Czesc czy ma ktos do odstapienia konto na plusx? z gory dziekuje
Odpowiedz
(10-12-2023, 01:37 PM)zyziooo napisał(a): Czesc czy ma ktos do odstapienia konto na plusx? z gory dziekuje
Nie mam, ale raczej ciężko z tym, na teleeleviednie masz rejke otwartą. A co do plusa to kupno listy od kogoś
Odpowiedz
Czy new.plusx.tv na dzien dzisiejszy, oprócz kanałów polskich posiada również kanały zagraniczne? (DE, UK...)
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
REKLAMA:



(16-12-2023, 06:02 PM)coni napisał(a): Czy new.plusx.tv na dzien dzisiejszy, oprócz kanałów polskich posiada również kanały zagraniczne? (DE, UK...)
Jedynie polskie kanały i xxx resztę wyłączył
Odpowiedz
(16-12-2023, 06:55 PM)RebA napisał(a):
(16-12-2023, 06:02 PM)coni napisał(a): Czy new.plusx.tv na dzien dzisiejszy, oprócz kanałów polskich posiada również kanały zagraniczne? (DE, UK...)
Jedynie polskie kanały i xxx resztę wyłączył

Rozumiem, dzieki za feedback.

A jak to wyglada z teleelevidenie, czy moze na nim sa jakies zagraniczne?
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
(16-12-2023, 11:42 PM)coni napisał(a):
(16-12-2023, 06:55 PM)RebA napisał(a):
(16-12-2023, 06:02 PM)coni napisał(a): Czy new.plusx.tv na dzien dzisiejszy, oprócz kanałów polskich posiada również kanały zagraniczne? (DE, UK...)
Jedynie polskie kanały i xxx resztę wyłączył

Rozumiem, dzieki za feedback.

A jak to wyglada z teleelevidenie, czy moze na nim sa jakies zagraniczne?
Na teleelevidenie masz większy wybór zagranicznych kanałów
Odpowiedz
Chętnie zamieniłbym sie z kimś, kto posiada konto(a) na teleelevidenie i byłby zainteresowany moją ofertą.

W zamian za jedno konto na teleelevidenie oferuje 2 konta na new.plusx.tv
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości