Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naprawa wtyczki HBO GO
#81
(12-05-2021, 10:45 AM)Łonogrzmot napisał(a): Dzisiaj specjalnie, celem sprawdzenia zainstalowałem wtyczkę HBO GO, proces logowania na kolejnym urządzeniu" grubo ponad stan" w pięć sekund, bez uwag...stąd ani słowem, nie wspomniałem o limicie urządzeń w moim wcześniejszym wpisie, dedykowanym dla @Xanderus 
Ten problem z błędem logowania pojawił mi sie na Kodi 18.9 jakieś 2 tyg temu nie instalowałem 19 po premierze bo HBO nie działało , ale cóż myślałem że update do 19 naprawi problem więc przyszedłem na 19 i bez zmian nadal to samo błąd logowania ........
Dodam ze próbowałem na telefonie i mam ten sam problem
Odpowiedz
REKLAMA:



#82
(12-05-2021, 01:46 PM)Xanderus napisał(a): Dodam ze próbowałem

Jeżeli wszystko jest w porządku, sprawdzona na koncie HBO ilość urządzeń, usunięte zbędne/ponadnormatywne, wybór operatora poprawny, to logowanie musi funkcjonować poprawnie/skoro tak funkcjonuje [Obrazek: k045.gif]

Alternatywnie wtyczka hGO EU z repozytorium Kodi, działa dobrze [Obrazek: k016.gif]
Odpowiedz
#83
Nadal nie działa pomysłow brak.....
Odpowiedz
#84
(13-05-2021, 07:49 PM)Xanderus napisał(a): Nadal nie działa

Wtyczka hGO EU również nie?
Odpowiedz
#85
ten sam problem....
Odpowiedz
#86
(12-05-2021, 02:12 PM)Łonogrzmot napisał(a): Jeżeli wszystko jest w porządku, sprawdzona na koncie HBO ilość urządzeń, usunięte zbędne/ponadnormatywne, wybór operatora poprawny, to logowanie musi funkcjonować poprawnie/skoro tak funkcjonuje [Obrazek: k045.gif]

Alternatywnie wtyczka hGO EU z repozytorium Kodi, działa dobrze [Obrazek: k016.gif]

Specjalnie konto założyłem, żeby podziękować.
Miałem podobny problem z wtyczką od kodiwpigulce , a hGO EU gra i buczy!  Smile 
Odpowiedz
REKLAMA:



#87
(22-04-2021, 07:47 AM)Łonogrzmot napisał(a): Komunikat strona główna...

[Obrazek: 0eRyTFSl.jpg]

HBO GO Polska, wersja 0.7.13, Kodi 19, brak możliwości odtwarzania, wyrzuca błąd...

[Obrazek: WQcUhSHl.jpg]


Ja też mam dokładnie ten sam problem ktoś wie kiedy będzie aktualizacja ?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#88
W głównym domyślnym repo kodiego w sekscji wtyczki video masz wtyczkę "HBO EU" - ta powinna działać
Odpowiedz
#89
Wtyczka z repo kodi ma nazwę HGO EU - z powodów licencyjnych nie mogą użyć HBO - działa bez problemu
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości