Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w w wyborze TV Box
#51
Mam światłowód 600mb/s także troszkę mi jeszcze brakuje Big Grin. Dziękuję za podanie modeli, poczytam o nich.
Odpowiedz
REKLAMA:



#52
(27-11-2019, 09:35 PM)Michas303 napisał(a): Czy w tym momencie, do 300zł, najlepszy wybór to będzie X96 MAX?

Masz już Magicsee N5 Plus. Nie jesteś z niego zadowolony?
Odpowiedz
#53
Nie mam żadnego sprzętu, podczas rejestracji trzeba było coś wpisać. Zmienię to.
Odpowiedz
#54
wystarczy tanix za 100 zł... + coreelec jezeli ktos nie potrzebuje netflixa w 4K By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#55
Siema,
potrzebuję tv boxa do IPTV najlepiej później dograć jakąś listę m3u (może być płatna).
Możecie coś polecić? Fajni jakby można było kupić w PL, nawet używkę.
Przeczytałem już wiele wątków na forum i po prostu jest tego dużo i ciężko na coś się zdecydować.

Dzięki za pomoc.
Odpowiedz
#56
Post nad swoim masz fajny box za śmieszne pieniądze.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#57
Tak wiem, ale czy będzie płynnie działał?
I przede wszystkim wgram bez problemu kodi + listy m3u lub iptv? (jakie byś polecił które działają najstabilniej?)
Odpowiedz
#58
(05-12-2019, 02:07 PM)gabdziol napisał(a): Tak wiem, ale czy będzie płynnie działał?
I przede wszystkim wgram bez problemu kodi + listy m3u lub iptv? (jakie byś polecił które działają najstabilniej?)

Aby nie zacinalo, najwazniejsza jest dobra lista a nie mega sprzet. To moje zdanie, dalej mam 1GB/8GB i dziala bez zacianania na listach dobrych a buforuje na slabych albo w godzinach szczytu na meczach na przyklad.
Odpowiedz
#59
Które są te dobre listy? Jak wygląda to kwotowo w skali roku?

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#60
Trzeba brać darmowe testy i sprawdzać, u jednego jedno działa lepiej u innego gorzej.

PS. Temat dotyczył boxa, a nie IPTV...
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości