Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w w wyborze TV Box
#61
Odpowiedz
REKLAMA:



#62
Podepnę się do tematu. Korzystam obecnie z KII Pro, ale irytuje mnie delikatne ścinanie się boxa (mam coreelec w internalu, a karty i pena było to samo). Zależy mi na boxie z możliwością podpięcia anteny sat/naziemnej. Coś polecacie?
Odpowiedz
#63
Fajnie wyglada Mecool k7 ale nie ma potwierdzenia, ze dziala na nim CE. Od kilku dni sam intensywnie o nim mysle Tongue
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#64
Witam jestem zielony I nie wiem jaki box wybrac do kodi tylko nic wiecej nie potrzebuje, najlepiej taki ze wlaczyc I ogladac co polecacie bo tego jest duzo I sam nie wiem raczej nie drogi do 300zl
Dzieki za odpowiedz Smile
Odpowiedz
#65
Jeśli włączyć i oglądać to może to: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
A jakbyś zapodał na nim jeszcze CoreELEC to będzie miodzio. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#66
Nie lepiej kupic ten sam tylko 4gb ram ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#67
2GB wystarczy ale jeśli chcesz możesz kupić 4GB wersję - sam też taki posiadam
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#68
Przyznam, że ten k7 wygląda obiecująco. Jakby działał na nim CE to robi się ciekawy box pod sat z wyświetlaczem. Tylko te 2 gniazda USB :/
Odpowiedz
#69
@hadii a po co Ci więcej usb? Na forum CE pojawił się ktoś z tym urządzeniem i trzeba obserwować czy uda się uruchomić tunery.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#70
Jedno pod klawiaturę USB, jedno pod dysk, a przydałoby się trzecie pod Ambilight. Przyszłościowo też wolne pod pena albo inny dysk wymienny w razie chwilowej potrzeby, żeby nie rozłączać co chwilę innych. Ale to i tak nie jest duży problem, bo wystarczy trochę pokombinować i wtedy w ogóle gniazda niepotrzebne Smile Pośledzę wątek na forum CE i zobaczymy jak temat się rozwinie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości