Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z zalogowaniem do Polsat Box Go
#1
Zainstalowałem wtyczkę zgodnie z instrukcją:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Niestety nie mogę się do niej zalogować, bo ciągle wyskakuje błąd logowania.

Próbowałem danych do:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

i nie przyjmuje, mimo że nie ma problemu z zalogowaniem się na te strony bezpośrednio.

Czy coś mi umyka? Podaję maila, hasło, logowanie jako klient: polsatbox i powinno być OK.

Pewnym problemem jest, że podczas wpisywania hasła widzę tylko gwiazdki i brak podglądu, więc nie mogę sprawdzić, czy poprawnie wpisałem hasło. Jednak przy wielu próbach dalej jest to samo, a wpisywałem z klawiatury zwykłej, więc powinno być OK, chociaż hasła mam długie i skomplikowane.

Dziękuję za pomoc

P.S. Jeszcze chciałbym mieć dodatek do HBO GO, ale nie wiem jak zainstalować, bo instrukcje nie zadziałały, a przy instalacji HGO EU, a dokładnie przy instalacji komponentu widevine scraschował cały system i uszkodził się system plików, więc musiałem system na nowo zainstalować...

A dokładniej, instrukcja ta nie działa:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
bo źródło się nie łączy. W przeglądarce OK, ale w Kodi już nie. Przy innych instrukcjach to samo, brak poprawnego źródła.

EDYCJA: Udało się zainstalować HGO EU, bo to w zasadzie wtyczka do HBO GO, zalogować poprawnie i tym razem zainstalować widewine bez problemu (poszerzyłem partycję systemową, żeby wykluczyć problem braku miejsca). I... nie działa. Po wybraniu filmu coś się ładuje, ekran miga i tyle, film nie uruchamia się. Brak błędu. Można próbować w kółko i nic to nie daje. Może wersja widevine ściągnięta przez Kodi nie współgra z systemem? Jak edytować lub ściągnąć prawidłową bibliotekę widevine do takiego systemu? Czy na OSMC da się wejść do tty i doinstalować programy? Jeśli tak to, jaki menadżer pakietów tam jest? Apt?

Podsumowując:

1. Dalej jest problem z zalogowaniem Polsat Box Go (na szczęście samo HBO Go działa), ale nawet jak to uda się rozwiązać to zostaje
2. Brak poprawnego działania widevine
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości