Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NBA League Pass za 55zl/rok
Oferta dla fanów NBA, roczny dostęp do wszystkich meczów nowego sezonu oraz bogatego archiwum za ok 55zl(999 rupii indyjskich) lub miesięczny za 5.5zl (99 rupii).

Dlaczego podaję w rupiach? Ano dlatego że konto NBA league pass trzeba założyć z indyjskiego IP wykorzystując jakiś serwer VPN w Indiach. Dostępna jest apka na androida i Android TV. Można oczywiście oglądać na kompie. Jest też wtyczka do Kodi w podstawowym repo samego Kodi. Niestety na chwilę obecną nie pokazuje meczów przedsezonowych.

Minus? Żeby móc oglądać w apkach samo logowanie do apki musimy wykonać przez indyjski VPN. Po zalogowaniu wyłączamy VPN i oglądamy już bez vpna. Natomiast by móc coś obejrzeć w Kodi video musi wystartować przez vpna potem można wyłączyć i oglądać normalnie. Nie wiem czy będzie tak działać live.
Odpowiedz
REKLAMA:

(10-12-2019, 10:07 PM)farben napisał(a): Oferta dla fanów NBA, roczny dostęp do wszystkich meczów nowego sezonu oraz bogatego archiwum za ok 55zl(999 rupii indyjskich) lub miesięczny za 5.5zl (99 rupii).

Dlaczego podaję w rupiach? Ano dlatego że konto NBA league pass trzeba założyć z indyjskiego IP wykorzystując jakiś serwer VPN w Indiach. Dostępna jest apka na androida i Android TV. Można oczywiście oglądać na kompie. Jest też wtyczka do Kodi w podstawowym repo samego Kodi. Niestety na chwilę obecną nie pokazuje meczów przedsezonowych.

Minus? Żeby móc oglądać w apkach samo logowanie do apki musimy wykonać przez indyjski VPN. Po zalogowaniu wyłączamy VPN i oglądamy już bez vpna. Natomiast by móc coś obejrzeć w Kodi video musi wystartować przez vpna potem można wyłączyć i oglądać normalnie. Nie wiem czy będzie tak działać live.

Polecisz jakiegoś VPN'a na telefon? Jak wrzuciłem tunelbear to mi nie pozwalało zapłacić przez telefon - nie mialem opcji paypal ani nic
Odpowiedz
Kup sobie NordVPN za ok 0,50$ na 6-12 miesięcy. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!

[Obrazek: a015.gif]
Odpowiedz
(11-13-2019, 11:47 AM)czuczer napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Surfshark ma ponad 1000 serwerów w ponad 500 lokalizacjach. Mają w ofercie protokół który nazywa się Shadowsocks. Dzięki temu można wycisnąć max ze swojego łącza. Tutaj masz testy prędkości na bieżąco By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Dodatkowo nie ma żadnych limitów odnośnie liczby urządzeń, Smart DNS.

Darmowy trial 7 dni
Można zainstalować sobie apkę Surfsharka ze sklepu Play i aktywować 7 dniowy trial. Trzeba pamiętać aby anulować subskrypcję przed końcem triala bo google pobierze standardową cenę za 12 miesięcy. Można też anulować na początku żeby nie zapomnieć. Trial będzie działał jednak normalnie przez 7 dni.

A teraz jak obniżamy cenę:
1. Wchodzimy i rejestrujemy się na stronie topcashback.com/
2. Po rejestracji wyszukujemy na stronie Topcashback Surfshark, klikamy get cashback now I przekierowuje nas na stronę surfsharka.
3. Tam wybieramy plan 2 letni zostawiamy USD i US (trzeba uważać który kraj się wybiera bo może naliczyć VAT), podajemy email na jakim ma być utworzone konto a jako płatność wybieramy inne i Przelewy24. Można wybrać opcję blik u mnie wyskoczyło 186zl. Czyli VATu przy tej płatności nie naliczyło. Z kartami doliczało VAT.
4. Czekamy ok 30 dni na cashback 55% od Topcashback i wypłacamy np na konto PayPal.

W topcashback jest też 60% cashback na Nord VPN jeśli ktoś woli Norda.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości