Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dostep do platformy
#1
witam zastanawiam sie skad sa takie różnice w cenie dostępu do platform mam konto w Internetowa.tV dostęp na 30 dni to koszt 30zł z kolei teleelevidenie.com 30dni to 3Euro.  Jest jakaś różnica w jakości obrazu czy lepszej jakości dźwięku (Dolby Digitall) ze jest drożnej. Co polecacie interesuje mnie pakiet Polski moje doświadczenie z dostępem to take ze miełem testowo 24H teleelevidenie i generalnie OK nie zacinało trochę długie przełączanie kanałów ale ogólnie działało spoko
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
W internetowa masz drożej, gorszą jakość, mniej kanałów brak możliwości zmiany ścieżki dźwiękowej czy też włączenia napisów, brak teletext, brak archiwum tv. W teleele masz to wszystko włącznie z ppv. Czy dalej masz wątpliwości?
Odpowiedz
#3
(09-11-2019, 04:58 PM)zm1c4l napisał(a): W internetowa masz drożej, gorszą jakość, mniej kanałów brak możliwości zmiany ścieżki dźwiękowej czy też włączenia napisów, brak teletext, brak archiwum tv. W teleele masz to wszystko włącznie z ppv. Czy dalej masz wątpliwości?

Porównując te dwie to nie mam watpliwosci a jest jeszcze cos innego godnego uwagi?
Odpowiedz
#4
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości