Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IPTV - ciągłe buforowanie, czarny ekran
#1
Witam. Zakupiłem TV TCL 43EP640, Android 9.0. Wziąłem testową listę m3u w teleelevidenie i w żadnym odtwarzaczu IPTV nie chce ruszyć, wgrywałem wszystkie możliwe pliki m3u oraz próbowałem przez linka do listy i wszystkie mają ciągłe buforowanie. Myślałem, że to wina internetu więc zmieniłem go na szybszy bo akurat w tym samym czasie wskoczyła mi nowa oferta w okolicy jednak nadal to samo. Na komputerze w VLC programy chodzą bardzo dobrze, nawet ściągnąłem ze strychu stary, bardzo słaby komputer dla testu i na nim również chodzą bardzo dobrze kanały. Na VLC na tv jest tylko dźwięk i czarny ekran, próbowałem zmieniać dekodery na AUTO, SW, HW, HW+ w różnych playerach i nic to nie dało. Jedynym playerem (sprawdzałem większość w tym SSIPTV, SIPTV, Perfect Player itd) w jakim ruszył dźwięk i obraz to GSE Smart IPTV po czym po chwili już nie działało. W Kodi mam listę w PVR Client, skonfigurowane i również ciągłe buforowanie i czarny ekran. Co może być tego przyczyną, jest na to jakieś rozwiązanie?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Odpowiedz
#3
@kamils007 Sprawdź może czy TV ma dobre połączenie z netem. Piszesz o ciągłych buforowaniach o braku obrazu a możliwe że z powodu słabego transferu zwyczajnie kodek wideo nie może go odtworzyć. To co piszesz jest bynajmniej dziwne że nie możesz odtworzyć nic z teleevidenie na podstawowych kodekach.
Odpowiedz
#4
Czekam na listę testową od cableguy.

Dziś udało mi się uruchomić programy w KODI po wyłączeniu akceleracji sprzętowej jednak jest to bardzo "zmulone". Przywróciłem tv do ustawień fabrycznych, zobaczę na tej liście od cableguy jak dostanę. Wygląda to tak jakby sprzęt nie wyrabiał. Internet osiągnął 35mb w speedtest w TV, podłączony po kablu.
Odpowiedz
#5
Odpowiedz
#6
Zainwestuj po prostu w box i będziesz miał przynajmniej wydajność.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Wybrać w takim razie Mecool Km9 2gb/16gb za 140 zł czy warto dopłacić i za 240 Magicsee N5 s905x3 4gb/64gb. Na s905x3 jest COREelec itd? Chcę coś co czego nie będę musiał zmieniać za rok/dwa, a służyć mi będzie właśnie do IPTV w HD i do KODI.
Odpowiedz
#8
S905x3 jeszcze nie dziala CoreELEC ale to kwestia mysle tygodnia.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#9
(16-12-2019, 03:52 PM)kamils007 napisał(a): Wybrać w takim razie Mecool Km9 2gb/16gb za 140 zł czy warto dopłacić i za 240 Magicsee N5 s905x3 4gb/64gb. a służyć mi będzie właśnie do IPTV w HD i do KODI.

Dlaczego "zawęziłeś" wybór tylko do tych dwóch modeli? [Obrazek: a025.gif]
Odpowiedz
#10
W sumie to jestem zielony w kwestii TV Boxów ale po małym researchu wydaje mi się że mają dobry stosunek ceny do "bebechów" i akurat oby dwa są przecenione. Masz jakieś lepsze propozycje które warto wybrać?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości