Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki box?
#1
Cześć, obecnie jestem w posiadaniu Android Boxa x92 3/16GB, ale jego powolne działanie zaczyna mnie trochę irytować. Zastanawiam się nad zakupem nowego ale po pierwsze nie wiem czy ma to w ogóle sens, a iepo drugie nie wiem jakiego ewentualnie wybrać. Myślałem o Xiaomi Mi box S, albo Beelink GT king Pro.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Zanim kupisz nowy wrzuć sobie ten system na karcie dodatkowej i myślę, że odłożysz plany zakupu nowego boxa na dłużej. Sam posiadam boxa z takim samym procesorem jak u Ciebie i mam tylko 2GB RAM, a na wydajność nie ma co narzekać.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#3
Myślałem o tym, ale czy dużo też korzystam z aplikacji na androida... Czy można na tym zainstalować YT albo netflixa?
Działa na tym systemie sterowanie pilotem z tv chyba HDMI CEC, się ta funkcja nazywała.
Odpowiedz
#4
Dziala Youtube w 4k, dziala Netflix w 720p, dziala HDMI CEC. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
YouTube wtyczka na kodi a co do Netflixa nie wiem bo nie używam. Oprócz tego można z telefonu udostępniać filmy z YouTube co jest myślę wygodniejsze.

(16-12-2019, 10:07 AM)mjw napisał(a): Dziala Youtube w 4k, dziala Netflix w 720p, dziala HDMI CEC. Smile

Co do YouTube i innych... Jak wymusić pokazywanie najlepszej jakości filmów udostępnianych telefonem na boxa? Chodzi o ustawienie w YouTube use mpeg coś tam?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#6
Inputstream.adaptive ustaw jakosc na manual i podczas odtwarzania mozesz zmienic jakosc ale to nie ten temat.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Ok dzięki, jeszcze jedno pytanie, jak tam jest z vpn, teraz korzystam z nord vpn np. przy korzystaniu z wtyczki seren
Odpowiedz
#8
W naszym repo jest wtyczka OpenVPN i tam możesz ksonfigurować NordVPN, nawet możesz skonfigurować tak że jeśli uruchomisz Seren to automatycznie połączy się z VPN.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#9
Zainstalowany Smile Co do VPN, to Nord nie jest obsługiwany.
Odpowiedz
#10
Ostatnio zepsułem sobie jednego z boxów... Więc muszę kupić nowy, X92 mam dalej i chodzi na coreelec'u ale skoro mam już kupić nowy to chcę coś lepszego. Myślę nad Beelink GT King Pro, można w tej cenie znaleźć coś lepszego? I czy ten beelink to w ogóle dobry wybór? Głównie zależy mi na szybkości działania w Kodi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości