Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fanfilm a real debrid
#1
Jak to poprawnie połączyć może mi ktoś powiedzieć bo  premium znajduje tylko pare linków.4k lub 1080 prawie wcale niema zwykły fanfilm znajduje o dużo lepsze zródła Coś chyba mam nie tak
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Tak to niestety działa, lepszych polskich źródeł puki co nie znajdziesz. Wszystko w 720p, bardzo rzadko w 1080p, a przeważnie nawet jak tak pisze to i tak jest 720p.
Jeśli chcesz oglądać w lepszej jakości, to tylko z zagranicznych wtyczek z podpiętym real debrid i do tego polskie napisy.
Ja w chwili obecnej korzystam głównie z aplikacji "Wako" o której na tym forum było pisane, ale na tą chwilę używanie jej przez nowych użytkowników jest chyba zablokowane.
Odpowiedz
#3
Dużo źródeł PL w dobrej jakości jest na tb7
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#4
Nie wiem dlaczego, ale domyślnie miałem to źródło odznaczone w FanFilm. Jednak po jego włączeniu
i sprawdzeniu na kilku serialach i filmach, nie znalazło mi z niego nic.
Odpowiedz
#5
A masz opłacone konto na stronie tb7? Smile
Odpowiedz
#6
To płatny serwis, wymagający podania loginu i hasła, dlatego jest domyślnie wyłączony. W obecnej sytuacji zapewnia linki w miarę dobrej jakości w języku PL
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Aha, tego nie wiedziałem :-)
Odpowiedz
#8
Wako odpada mam android tv
Odpowiedz
#9
Wako instalujesz na telefonie i z niego odpalasz wideo na kodi. Nie ma znaczenia czy masz zwykły android czy android tv.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#10
A jaką wtyczkę polecasz do bezpośredniej instalacja nie zależy mi na polskich źródłach.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości